Ana Sayfa / HEDİYELİK / ANLATIMLI KUMAŞTAN KOLAY BEZ BEBEK YAPMAK

ANLATIMLI KUMAŞTAN KOLAY BEZ BEBEK YAPMAK

Anlatımlı kumaştan kolay bez bebek yapmak için paylaştığım örneği beğeneceksiniz. Kolay adımları sayesinde sizde kısa sürede bu güzel bez bebek çalışmasını yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yapabilirsiniz.

Anlatımlı kumaş oyuncak bebek yapmak için aşamaları tamamlamadan önce malzemeleri temin etmeniz gerekiyor. Kumaş veya polar kumaşı da kullanabilirsiniz. Malzemeleri temin ettikten sonra önce bebek çalışmasının şablonundan yararlanarak taslağı çıkartın.

Daha sonra bebek çalışmasının göz kısımlarını oyuncak göz veya düğme ile de yapabilirsiniz. Alttaki resimde siyah iplikle yuvarlak dikim yapılmış. Aynısını veya benzerini yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da içini yün veya pamukla doldurduklarını düşünüyorum. Sizde oyuncak yaparken bu şekilde yapabilirsiniz.

Anlatımlı kumaştan kolay bez bebek yapmak için değişik çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde çocuklarınıza oyuncak yapabileceğiniz gibi evinizi güzelleştirecek süs bebek çalışmaları da yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde satış amaçlı da ürünler yapabilirsiniz. Turistik yerlerde bu tür oyuncak bebekleri satarak muazzam paralar kazanabileceğinizi de belirtmek isterim. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel çalışmalar yapıp evinize ek gelir elde edebilirsiniz. Kolay gelsin.

anlatimli-kumastan-kolay-bez-bebek-yapmak

source

ANLATIMLI KUMAŞ PANTOLON YAPMAK ŞABLONLU başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir