ANLATIMLI KUMAŞTAN KOLAY BEZ BEBEK YAPMAK

Anlatımlı kumaştan kolay bez bebek yapmak için paylaştığım örneği beğeneceksiniz. Kolay adımları sayesinde sizde kısa sürede bu güzel bez bebek çalışmasını yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yapabilirsiniz.

Anlatımlı kumaş oyuncak bebek yapmak için aşamaları tamamlamadan önce malzemeleri temin etmeniz gerekiyor. Kumaş veya polar kumaşı da kullanabilirsiniz. Malzemeleri temin ettikten sonra önce bebek çalışmasının şablonundan yararlanarak taslağı çıkartın.

Daha sonra bebek çalışmasının göz kısımlarını oyuncak göz veya düğme ile de yapabilirsiniz. Alttaki resimde siyah iplikle yuvarlak dikim yapılmış. Aynısını veya benzerini yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da içini yün veya pamukla doldurduklarını düşünüyorum. Sizde oyuncak yaparken bu şekilde yapabilirsiniz.

Anlatımlı kumaştan kolay bez bebek yapmak için değişik çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde çocuklarınıza oyuncak yapabileceğiniz gibi evinizi güzelleştirecek süs bebek çalışmaları da yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde satış amaçlı da ürünler yapabilirsiniz. Turistik yerlerde bu tür oyuncak bebekleri satarak muazzam paralar kazanabileceğinizi de belirtmek isterim. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel çalışmalar yapıp evinize ek gelir elde edebilirsiniz. Kolay gelsin.

anlatimli-kumastan-kolay-bez-bebek-yapmak

source


ANLATIMLI KUMAŞ PANTOLON YAPMAK ŞABLONLU başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir