ANLATIMLI KUMAŞTAN OYUNCAK BİBLO YAPMAK

Anlatımlı kumaştan oyuncak biblo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde süs amaçlı yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp para da kazanabilirsiniz. Evden kolay kumaş biblo yapmak için paylaştığım bu çalışmayı daha önce alçıdan yapımıyla ilgili güzel anlatımlar paylaşmıştım.

Kumaş biblo yapmak hem farklı, hem de evde değişik bir dekoratif görünüme yol açmaktadır. Bu tür süs çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilir ve biblo süsleri ile evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını hediye olarak birilerine vermeyi de düşünebilirsiniz.

Anlatımlı kumaştan oyuncak biblo yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Kısa sürede çok güzel kumaş biblo çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay yapılan kumaş oyuncak çalışmalarını öğrenerek, çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan oyuncak çalışmaları ile hem keyifli zamanlar geçirmiş oluyorsunuz. Hem de kolay oyuncak çalışmaları ile çocuklarınıza eğlenceli oyuncaklar da yapmış oluyorsunuz. Anlatımlı kumaştan oyuncak biblo yapmak için çalışma ise şöyle ;

anlatimli-kumastan-oyuncak-biblo-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *