Ana Sayfa / HEDİYELİK / ANLATIMLI KUMAŞTAN OYUNCAK BİBLO YAPMAK

ANLATIMLI KUMAŞTAN OYUNCAK BİBLO YAPMAK

Anlatımlı kumaştan oyuncak biblo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde süs amaçlı yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp para da kazanabilirsiniz. Evden kolay kumaş biblo yapmak için paylaştığım bu çalışmayı daha önce alçıdan yapımıyla ilgili güzel anlatımlar paylaşmıştım.

Kumaş biblo yapmak hem farklı, hem de evde değişik bir dekoratif görünüme yol açmaktadır. Bu tür süs çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilir ve biblo süsleri ile evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını hediye olarak birilerine vermeyi de düşünebilirsiniz.

Anlatımlı kumaştan oyuncak biblo yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Kısa sürede çok güzel kumaş biblo çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay yapılan kumaş oyuncak çalışmalarını öğrenerek, çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan oyuncak çalışmaları ile hem keyifli zamanlar geçirmiş oluyorsunuz. Hem de kolay oyuncak çalışmaları ile çocuklarınıza eğlenceli oyuncaklar da yapmış oluyorsunuz. Anlatımlı kumaştan oyuncak biblo yapmak için çalışma ise şöyle ;

anlatimli-kumastan-oyuncak-biblo-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir