ANLATIMLI KUMAŞTAN OYUNCAK BİBLO YAPMAK

Anlatımlı kumaştan oyuncak biblo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde süs amaçlı yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp para da kazanabilirsiniz. Evden kolay kumaş biblo yapmak için paylaştığım bu çalışmayı daha önce alçıdan yapımıyla ilgili güzel anlatımlar paylaşmıştım.

Kumaş biblo yapmak hem farklı, hem de evde değişik bir dekoratif görünüme yol açmaktadır. Bu tür süs çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilir ve biblo süsleri ile evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını hediye olarak birilerine vermeyi de düşünebilirsiniz.

Anlatımlı kumaştan oyuncak biblo yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Kısa sürede çok güzel kumaş biblo çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay yapılan kumaş oyuncak çalışmalarını öğrenerek, çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan oyuncak çalışmaları ile hem keyifli zamanlar geçirmiş oluyorsunuz. Hem de kolay oyuncak çalışmaları ile çocuklarınıza eğlenceli oyuncaklar da yapmış oluyorsunuz. Anlatımlı kumaştan oyuncak biblo yapmak için çalışma ise şöyle ;

anlatimli-kumastan-oyuncak-biblo-yapmak

source


KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir