ANLATIMLI KUMAŞTAN POFUDUK KÖPEK MİNDERİ YAPMAK

Anlatımlı kumaştan pofuduk köpek minderi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evcil hayvanı olanlar değerlendirebilirler. Evde kumaştan minder veya köpek yatağı olarak da değerlendirilebilecek olan bu güzel çalışma ile ev arkadaşınız sevdiğiniz kediniz veya köpeğiniz rahat etmiş olacak.

Onlara ait özel bir yer yapmış olacaksınız. Bu tür evcil hayvan besleyenler için satılan ürünler oldukça pahalıdır. Evde kedi köpek beslemeyenler veya bakmayanlar bilmez. Çünkü petshop dükkanlarında çok çeşitli ürünler var. Ancak fiyat bakımından birçok aileyi zorlayacak rakamlarda etiketlere sahipler.

Bu yüzden bazı ufak tefek çalışmaları evde kendimiz de yaparak, bu tür masraflı ürünleri kendi kendimize daha da ucuza getirebiliriz. Bu yazımdaki çalışma da şablonu da bulunan köpek minder yapmak veya kedi yastığı yapmak için çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz.

Pofuduk olabilmesi için içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Kumaştan köpek yatağı yapmak veya kedi yastığı yapmak için yine bulduğum çalışmaları sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Altta paylaştığım çalışma da kare kare bitmiş hali ve nasıl yapıldığı aşama aşama gösteriliyor.

Dikiş işleriyle uğraşıyorsanız, kumaşı şablonundan çıkarttıktan sonra içini pamuk veya yün ile doldurur doldurmaz işlemi tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kumastan-pofuduk-kopek-minderi-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.