ANLATIMLI MAKROME İPİNDEN BİLEKLİK YAPMAK

Anlatımlı makrome ipinden bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü makrome ipinden bileklik yapılışıyla ilgili daha önce de çok güzel paylaşımlarım olmuştu. Tıpkı onlar gibi bu yazımda da yine çok değişik örgüsü olan ve birçok kıyafete çok uyumlu olacağını düşündüğüm bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Makrome ipinden bileklik yaparak elbiselerinize uyumlu bir takıya da sahip olmuş olursunuz. Makrome bileklik yapmak için paylaştığım anlatımda yer alan adımları uygulayarak sizde kısa sürede bu güzel bileklik çalışmasını kolayca tamamlayabilirsiniz.

Kısa sürede çok güzel bileklikler yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için paylaştığım çalışmalar hem güzel oluyor. Hem de kısa sürede yapılabildikleri için genelde çokça tercih ediliyor. Kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sevdiklerinize de hediye olarak vermeyi düşünebilirsiniz.

Makrome ipinden bileklik yapmak için paylaştığım çalışma da ki adımları uygularken kendi fikrinizi de değerlendirebilirsiniz. Örgüsünde kendinize göre değişik bir tarz da düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı makrome bileklik çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-makrome-ipinden-bileklik-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *