ANLATIMLI MANDALDAN MİNYATÜR SÜS YAPMAK

Anlatımlı mandaldan minyatür süs yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve şirin minyatür süsler yapmayı öğrenebileceksiniz. Ahşap mandaldan süs yaparak evinizde sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları ile evinizde minyatür çalışmalar yapabilirsiniz.

Minyatür süs yapmak için sitemizde daha önce de benzer birçok çalışmayı paylaşmıştık. Bu şirin çalışmayı yapacağınız zaman mandal boyutunda bilgisayarınızdan köpek balığı veya diğer örnek resimlerdeki yumurta, civciv veya balık resimlerinin çıktısını alabilirsiniz.

Anlatımlı mandaldan minyatür süs yapmak için paylaştığım çalışmada mandalın ucuna yaptığınız mukavva resim çalışmasını yapıştırmanız yeterli olur. Diğer örneklerdeki kırık yumurta çalışmasını çok sevdim. O güzel çalışmayı yapıp, çocuklarınıza oyuncak niyetine de sunabilirsiniz.

Bu tür süs çalışmalarını yaparak sarkaç süs şeklinde evinizde kullanabilirsiniz. Özellikle de çocuk odalarında sarkaç süs olarak bu tür minyatür çalışmalarını bol bol yapmanızı tavsiye ediyorum.

Kolay yapılan minyatür süs çalışmaları ile sizde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Şimdi bu güzel çalışmanın örnekleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-mandaldan-minyatur-sus-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.