Ana Sayfa / HEDİYELİK / ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK

ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK

Anlatımlı örgü deri bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Anlatımlı bileklik çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışma hem güzel hem de kolay yapılıyor. Anlatımlı çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Adım adım nasıl bileklik yapacağınızı öğrenebilir ve çok güzel takılar yapabilirsiniz. Kolay bileklik yapmak için altta paylaştığım çalışmayı deri iple veya kolay bulacağınız incik boncuk malzemelerle kısa sürede örgü halinde yapabilirsiniz. Örgü bileklikler her zaman daha çok tercih edilmiştir.

Çünkü hem gösterişli duruyor. Hem de herkeste olmadığı için bir tek sizde farklı gözükecek. Bu yüzden örgü bileklik yapımını öğrenerek farklı modellerini ve farklı bileklik örnekleri yaparak çeşitli kıyafetlerinizde kombin olarak kullanabilirsiniz. Takı tasarım kategorimizde birçok el yapımı takı çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı takı çalışmaları sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel el yapımı takılar yapmayı öğrenebilirsiniz. Anlatımlı takı çalışmalarını buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri örgü deri bileklik yapımıyla ilgili çalışmayla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-deri-orgu-bileklik-yapmak

ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir