ANLATIMLI PÜSKÜLLÜ KOLYE YAPMAK

Anlatımlı püsküllü kolye yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışmayı da kolayca yapabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için paylaşımlarımızdan mutlaka yararlanmanızı öneriyorum. Hem kıyafetlerinize uyumlu güzel kombin takılara sahip olacaksınız.

Anlatımlı takı yapma çalışmaları sayesinde hem değişik ve güzel takılara da sahip olacaksınız. Bu yazımızda püsküllü küpe yapmak veya püsküllü kolye yapmak için de yararlanacağınız kısa anlatım yer alıyor. Adımları uygulayarak sizde çok güzel takı çalışmaları yapabileceksiniz.

Kolay yapılan takı çalışmaları ile sizde en güzel takılara sahip olabilirsiniz. Bu tür püsküllü kolye yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Özellikle turistik yerlerde bu tür takılar her zaman tercih ediliyor. Kolayca satabileceğinizi söyleyebilirim.

Anlatımlı püsküllü kolye yapmak için paylaştığım çalışma da ki malzemeyi incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Malzemeleri bir araya getirdikten sonra kolay kolye yapımını anlatan çalışmadan yararlanarak kısa sürede sizde çok güzel takılar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-puskullu-kolye-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.