ANLATIMLI PÜSKÜLLÜ KOLYE YAPMAK

Anlatımlı püsküllü kolye yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışmayı da kolayca yapabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için paylaşımlarımızdan mutlaka yararlanmanızı öneriyorum. Hem kıyafetlerinize uyumlu güzel kombin takılara sahip olacaksınız.

Anlatımlı takı yapma çalışmaları sayesinde hem değişik ve güzel takılara da sahip olacaksınız. Bu yazımızda püsküllü küpe yapmak veya püsküllü kolye yapmak için de yararlanacağınız kısa anlatım yer alıyor. Adımları uygulayarak sizde çok güzel takı çalışmaları yapabileceksiniz.

Kolay yapılan takı çalışmaları ile sizde en güzel takılara sahip olabilirsiniz. Bu tür püsküllü kolye yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Özellikle turistik yerlerde bu tür takılar her zaman tercih ediliyor. Kolayca satabileceğinizi söyleyebilirim.

Anlatımlı püsküllü kolye yapmak için paylaştığım çalışma da ki malzemeyi incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Malzemeleri bir araya getirdikten sonra kolay kolye yapımını anlatan çalışmadan yararlanarak kısa sürede sizde çok güzel takılar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-puskullu-kolye-yapmak

source


KUMAŞ GERGEDAN OYUNCAK ŞABLONU başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir