Ana Sayfa / HEDİYELİK / ANLATIMLI RENKLİ İPLERDEN KOLYE YAPMAK

ANLATIMLI RENKLİ İPLERDEN KOLYE YAPMAK

Anlatımlı renkli iplerden kolye yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma üzerinde nasıl yapıldığı adım adım veriliyor. Kısa sürede bu güzel renkli kolye takısını yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kombine edip kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kolye çalışmaları ile sizde kısa sürede çok güzel takılar yapabilir ve bu tür takı çalışmalarını çokça yapıp satabilirsiniz. Satarak güzel paralar kazanabileceğinizi söyleyebiliriz. Anlatımlı renkli iplerden kolye yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok çalışma hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak.

Onlara da muhakkak göz atmanızı istiyorum. Hem güzel takı çalışmaları olduğunu söyleyebilirim. Hem de kolay bir şekilde sizde o takı çalışmalarını yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Anlatımlı takı çalışmaları sayesinde çok güzel takılara sahip olabileceğiniz gibi sürpriz hediye olarak da bu tür çalışmaları sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Anlatımlı takı çalışmasındaki malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-renkli-iplerden-kolye-yapmak

source

ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir