ANLATIMLI RENKLİ ÖRGÜ BİLEZİK YAPMAK

Anlatımlı renkli örgü bilezik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da adım adım nasıl örgü bileklik veya bilezik yapılması gerektiğini öğrenebileceksiniz. Bu tür hediyelik takı çalışmaları ile hem kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Hem de yaptıktan sonra sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Doğum günü hediyesi, parti hediyesi veya sevdiğiniz kişilere arkadaş bilekliği olarak da verebileceğiniz güzel bir örgü bileklik çalışması olduğunu söyleyebilirim. Buna benzer birçok örgü bileklik yapmak gibi birçok çalışmayı hemen bu yazımızın altında bulabilirsiniz.

Hatta takı kategorisindeki diğer çalışmalara da mutlaka göz atmanızı istiyorum. Adım adım bileklik yapmak veya örgü bilezik yapmak istiyorsanız sitemizdeki diğer çalışmaları da mutlaka incelemelisiniz. Bu çalışma da renkli bilezik örgüden yapılmış. Siz daha değişik renkler tercih edebilirsiniz.

Önemli olan nasıl yapıldığını çözmek ve kısa sürede aynısını yapmak. Anlatımlı renkli örgü bilezik yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da yaparak kıyafetlerinize uyumlu çok güzel takılar yapabileceksiniz.

Bu tür el yapımı takılar hem iyi para ediyor. Hem de turistik yerlerde çok kolay bir şekilde satarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

anlatimli-renkli-orgu-bilezik-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.