ANLATIMLI RENKLİ ÖRGÜ BİLEZİK YAPMAK

Anlatımlı renkli örgü bilezik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da adım adım nasıl örgü bileklik veya bilezik yapılması gerektiğini öğrenebileceksiniz. Bu tür hediyelik takı çalışmaları ile hem kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Hem de yaptıktan sonra sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Doğum günü hediyesi, parti hediyesi veya sevdiğiniz kişilere arkadaş bilekliği olarak da verebileceğiniz güzel bir örgü bileklik çalışması olduğunu söyleyebilirim. Buna benzer birçok örgü bileklik yapmak gibi birçok çalışmayı hemen bu yazımızın altında bulabilirsiniz.

Hatta takı kategorisindeki diğer çalışmalara da mutlaka göz atmanızı istiyorum. Adım adım bileklik yapmak veya örgü bilezik yapmak istiyorsanız sitemizdeki diğer çalışmaları da mutlaka incelemelisiniz. Bu çalışma da renkli bilezik örgüden yapılmış. Siz daha değişik renkler tercih edebilirsiniz.

Önemli olan nasıl yapıldığını çözmek ve kısa sürede aynısını yapmak. Anlatımlı renkli örgü bilezik yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da yaparak kıyafetlerinize uyumlu çok güzel takılar yapabileceksiniz.

Bu tür el yapımı takılar hem iyi para ediyor. Hem de turistik yerlerde çok kolay bir şekilde satarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

anlatimli-renkli-orgu-bilezik-yapmak

source


ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir