ANLATIMLI SAÇAKLI KOLAY KÜPE YAPMAK

Anlatımlı saçaklı kolay küpe yapmak için paylaştığım bu güzel takı tasarım çalışmasını sizde kolayca yapabilir ve kıyafetlerinizle uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu tarz çalışmalar yapıp para kazananlar da var. Sizde evden para kazanmak isterseniz, bu tür güzel takı çalışmaları yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Anlatımlı saçaklı küpe yapmak için paylaştığım çalışma da zorlanacağınız bir şey yok. İnce iplikleri aynı hizada kesmeniz gerekiyor. Takı tutacağı kısmını incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz.

Birebir aynısını bulamayabilirsiniz. Ancak benzerini illaki bulabilirsiniz. Önemli olan iplik kısmını güzel yapıp, fazla ağır olmayacak şekilde küpeyi tasarlamak. Bu tür küpeler tasarlayarak çok güzel paralara satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz.

Anlatımlı küpe yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Ayrıca takı tasarım kategorisinden de diğer takı çalışmalarına göz atmanızı öneriyorum. Güzel küpe yapmak veya kolay küpe yapmak için diğer çalışmaları da beğeneceğinizi söyleyebilirim. Kolay gelsin.

anlatimli-sacakli-kolay-kupe-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *