ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPMAK

Anlatımlı tığ işi gül yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmanın resimli anlatımından örneğini çıkarıp, sizde aynı çalışmayı evinizde yapabilirsiniz. Tığ işi çalışmalar yapıyorsanız, bu tür değişik motiflere ihtiyacınız olur.

Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede nasıl yapacağınızı gösterir adımları takip ederek sizde çok güzel ve zorlanmadan güzel motifler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu güzel tığ işi gül çalışmasını yorganlarda, yastıklarda veya battaniyelerde kullanabilirsiniz. Gül motiflerini daha önce de paylaşmıştım. Tığ işi gül yapımıyla ilgili diğer çalışmalara hemen bu yazımızın altından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan örgü örnekleri ve örgü ile ilgili diğer kategorilerde birçok tığ işi çalışmaya ve örneğine ulaşabilirsiniz. Diğer çalışmalar hemen bu yazımızın altında videolu anlatım şeklinde de çıkacaktır. Onlardan da yararlanmanızı öneriyorum.

Anlatımlı tığ işi gül yapımı sayesinde sizde çok değişik ve güzel motifler yapmayı öğreneceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel tığ işi gül örneğinin yapılışını anlatan resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-tig-isi-gul-yapmak

source


ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir