ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPMAK

Anlatımlı tığ işi gül yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmanın resimli anlatımından örneğini çıkarıp, sizde aynı çalışmayı evinizde yapabilirsiniz. Tığ işi çalışmalar yapıyorsanız, bu tür değişik motiflere ihtiyacınız olur.

Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede nasıl yapacağınızı gösterir adımları takip ederek sizde çok güzel ve zorlanmadan güzel motifler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu güzel tığ işi gül çalışmasını yorganlarda, yastıklarda veya battaniyelerde kullanabilirsiniz. Gül motiflerini daha önce de paylaşmıştım. Tığ işi gül yapımıyla ilgili diğer çalışmalara hemen bu yazımızın altından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan örgü örnekleri ve örgü ile ilgili diğer kategorilerde birçok tığ işi çalışmaya ve örneğine ulaşabilirsiniz. Diğer çalışmalar hemen bu yazımızın altında videolu anlatım şeklinde de çıkacaktır. Onlardan da yararlanmanızı öneriyorum.

Anlatımlı tığ işi gül yapımı sayesinde sizde çok değişik ve güzel motifler yapmayı öğreneceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel tığ işi gül örneğinin yapılışını anlatan resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-tig-isi-gul-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Mekik Oyası Kurdele Yapımı

EN GÜZEL MEKİK OYALARI MODELLERİ

Mekik oyaları modelleri, hanımların ilgisini çeken, pek çok kişinin örmeyi denediği modeller arasında yer almaktadır. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *