Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK BATTANİYELERİ / ANLATIMLI : TIĞ İŞİ MODERN BEBEK BATTANİYESİ ÖRGÜ

ANLATIMLI : TIĞ İŞİ MODERN BEBEK BATTANİYESİ ÖRGÜ

Tığ işi modern bebek battaniyesi örgü işi oldukça keyifli ve kısa sürede bitirebileceğiniz bir işlem. Aşağıda yer verdiğim anlatımlı talimatları inceleyerek siz de kolayca bebek battaniye örebilirsiniz. Bebek battaniyesi örmek için yumuşak ip seçmenizi öneriyorum ancak, siz dilediğiniz bir iplik çeşidini tercih edebilirsiniz.

Resimli olarak bebek battaniye örgüsü

Örgü bebek battaniyesi için iki farklı renkte iplik kullanıldı. İpliklerin her birinden 2 top almanız tavsiye edilmektedir. Battaniyeyi örmek için istediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Farklı renkler kullanılmasının amacı zigzagların daha belirgin olması içindir. Siz de iki farklı renk kullanarak çok hoş bir bebek battaniyesi örebilirsiniz. Bebek battaniyesinin nasıl örüldüğünü görmek için aşağıda yer verdiğim görselleri inceleyebilirsiniz. Bu görseller sayesinde sizde battaniyeyi kolayca örebileceksiniz. Bebeklerin daha rahat kullanımı için yumuşak iplikleri tercih edebilirsiniz. Çok tüylü iplikler tercih etmeyin. Çok serin tutan ipliklerde kullanmayın. Yumuşak ve sıcak tutacak ipliklerle çok güzel bir battaniye örgüsü yapabilirsiniz.

resimli anlatimli bebek battaniyesi orgusu 1 resimli anlatimli bebek battaniyesi orgusu 2 resimli anlatimli bebek battaniyesi orgusu 3 resimli anlatimli bebek battaniyesi orgusu 4 resimli anlatimli bebek battaniyesi orgusu 5 resimli anlatimli bebek battaniyesi orgusu 6 resimli anlatimli bebek battaniyesi orgusu 7 resimli anlatimli bebek battaniyesi orgusu 8 resimli anlatimli bebek battaniyesi orgusu 9 resimli anlatimli bebek battaniyesi orgusu 10

TIĞ İŞİ KIZ BEBEK BATTANİYESİ ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kazak-Ornekleri-1

KAZAK ÖRNEKLERİ

Kazak örnekleri, özellikle kış aylarına girmiş olduğumuz dönemlerde bizim için giymesi en keyifli ve en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir