ANLATIMLI TIĞ İŞİ SANDALET YAPMAK

Anlatımlı tığ işi sandalet yapmak için paylaştığım bu güzel örneği sizde evinizde tığ işi örgü çalışmaları yapıyorsanız değerlendirebilirsiniz. Kolay yapılan tığ işi çalışmalarının anlatımlarını videolu ve resimli olarak daha önce de paylaşmıştık.

Anlatımlı tığ işi örgü sandalet yapmak için öncelikle altta ki şablonu kullanabilir ve adım adım nasıl yapıldığını kısa sürede çözebilirsiniz. Kolay yapılan sandalet çalışmaları ile sizde keyifli zaman geçirerek çok güzel terlik veya plaj terlik modelleri de ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu tür sandalet çalışmalarını yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Ancak kalıbı çıkarırken kauçuk yani sert malzeme kullanmanız gerekiyor.

Çünkü ayağınıza giydiğinizde sağlam olması oldukça önemlidir. Alt taban kısmını ayakkabıcıya yaptırabilir ve örgü kısmını sizde yapabilirsiniz.

Yada malzemeleri alıp, evde kendiniz de ayağınızın kalıbını çıkartıp, çok güzel el yapımı sandaletler yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel giyim çalışması ile baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

anlatimli-tig-isi-sandalet-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

İğne Oyası Çiçek Tesbih Ucu Yapılışı

İĞNE OYASI TESBİH UCU MODELİ ÖRNEKLERİ

Günlük hayatımızda ve ibadetlerimizde kendine yer bulan tespih, yetenekli ellerin dokunuşuyla çok daha şık bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published.