ANLATIMLI TIĞ İŞİ SANDALET YAPMAK

Anlatımlı tığ işi sandalet yapmak için paylaştığım bu güzel örneği sizde evinizde tığ işi örgü çalışmaları yapıyorsanız değerlendirebilirsiniz. Kolay yapılan tığ işi çalışmalarının anlatımlarını videolu ve resimli olarak daha önce de paylaşmıştık.

Anlatımlı tığ işi örgü sandalet yapmak için öncelikle altta ki şablonu kullanabilir ve adım adım nasıl yapıldığını kısa sürede çözebilirsiniz. Kolay yapılan sandalet çalışmaları ile sizde keyifli zaman geçirerek çok güzel terlik veya plaj terlik modelleri de ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu tür sandalet çalışmalarını yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Ancak kalıbı çıkarırken kauçuk yani sert malzeme kullanmanız gerekiyor.

Çünkü ayağınıza giydiğinizde sağlam olması oldukça önemlidir. Alt taban kısmını ayakkabıcıya yaptırabilir ve örgü kısmını sizde yapabilirsiniz.

Yada malzemeleri alıp, evde kendiniz de ayağınızın kalıbını çıkartıp, çok güzel el yapımı sandaletler yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel giyim çalışması ile baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

anlatimli-tig-isi-sandalet-yapmak

source


KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir