Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / ANLATIMLI TIĞ İŞİ TERLİK PATİK YAPMAK

ANLATIMLI TIĞ İŞİ TERLİK PATİK YAPMAK

Anlatımlı tığ işi terlik patik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı tığ işi patik çalışmasını terlik olarak da kullanabilirsiniz. Benzer çalışmayı farklı renkten yapabilir ve evde keyifle kullanacağınız patik veya örgü terliklere sahip olabilirsiniz.

Bu tür çalışmaların genelde anlatımlı videolarını sitemizde yer alan örgü işleri kategorisinde paylaşmıştık. Bu yazımızda değişiklik olsun diye resimli anlatım paylaştık.

Adım adım nasıl yapıldığı gösterilen çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi terlik yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Kare kare nasıl yapıldığı ve aşamaları gösterilen çalışmayı sizde öğrendikten sonra yapmaya başlayabilirsiniz.

Ayakkabı şeklinde olduğu için evde veya ayakkabı içerisine de kullanabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi patik çalışmalarını hemen bu yazımızın altında bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz.

Patik kategorisinde yer alan diğer örgü videoları ve çalışmalarını da incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri resimli anlatımı olan tığ işi terlik patik yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-tig-isi-terlik-patik-yapmak

ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

ÖRGÜ HAROŞA BAYAN BOYUNLUK NASIL YAPILIR?

Her geçen gün değişen moda anlayışına bağlı olarak kadınlar da “Örgü haroşa bayan boyunluk nasıl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir