ANLATIMLI TIĞ İŞİ TERLİK PATİK YAPMAK

Anlatımlı tığ işi terlik patik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı tığ işi patik çalışmasını terlik olarak da kullanabilirsiniz. Benzer çalışmayı farklı renkten yapabilir ve evde keyifle kullanacağınız patik veya örgü terliklere sahip olabilirsiniz.

Bu tür çalışmaların genelde anlatımlı videolarını sitemizde yer alan örgü işleri kategorisinde paylaşmıştık. Bu yazımızda değişiklik olsun diye resimli anlatım paylaştık.

Adım adım nasıl yapıldığı gösterilen çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi terlik yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Kare kare nasıl yapıldığı ve aşamaları gösterilen çalışmayı sizde öğrendikten sonra yapmaya başlayabilirsiniz.

Ayakkabı şeklinde olduğu için evde veya ayakkabı içerisine de kullanabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi patik çalışmalarını hemen bu yazımızın altında bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz.

Patik kategorisinde yer alan diğer örgü videoları ve çalışmalarını da incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri resimli anlatımı olan tığ işi terlik patik yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-tig-isi-terlik-patik-yapmak


ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir