ANLATIMLI YUVARLAK KEÇE LAZIMLIK YAPMAK

Anlatımlı yuvarlak keçe lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz. Keçeden lazımlık yapmak için daha önce de benzer çalışmaları değişik anlatımlarla sitemizde paylaşmıştık. Hemen bu yazımın altında onlara kesinlikle rastlayacağınızı belirtmek isterim.

Anlatımlı yuvarlak keçe lazımlık veya kase olarak kullanabileceğiniz bu güzel çalışmayı yapıp, sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Anlatımlı keçe kase veya keçeden tabak yaparak süs türü eşyalarınızı da içine koyabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilecek güzel süs eşyaları da yapabilirsiniz.

Keçeden hemen hemen her şey yapılabiliyor. Keçe süs tabak, keçeden lazımlık, keçe çiçek gibi daha birçok çalışmayı sitemizde anlatımlı olarak bulabilirsiniz.

Adım adım nasıl yapıldığını tarif eden çalışmalar sayesinde sizde çok güzel keçe çalışmalarına sahip olabilirsiniz. Kolay yapılan keçe çalışmaları ile sizde çok güzel eşyalar yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalarla sizleri şimdi baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-yuvarlak-kece-lazimlik-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Kece mezura kılıf yapımı

KEÇE MEZURA KILIFI YAPIMI

Bu yazmızda sizlere mezura kılıfının nasıl yapıldığını göstereceğiz. Keçeden yapacağız mezura kılıfı ile artık mezuranız …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *