ARABA JANTINDAN MANGAL SOBASI YAPMAK

Araba jantından mangal sobası yapmak isteyenler olabilir. Bu güzel çalışmayı sizde evinizde bahçenize uygulayabilirsiniz. Kolay yapılan değerlendirme çalışmalarını sürekli olarak sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı araba jantından mangal yapımıyla ilgili çalışmayı kısa sürede yapabilir ve bahçenizi güzelleştirebilirsiniz.

Araba jantıyla mangal yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yaparak evinize gelen misafirleri de şaşırtabilirsiniz. Araba lastiğinden havuz yapmak veya janttan ateş çukuru yapmak gibi birçok çalışmayı daha önce sitemizde paylaşmıştık.

Bu tür çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede evinize harika dekoratif bahçe objeleri yapabilirsiniz. Bahçe dekorasyonu açısından paylaştığımız çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bahçeye ateş çukuru veya mangal yapmak isteyenler için paylaştığım bu enfes çalışmaya benzer birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında benzerlerine ulaşacak ve onları da incelediğinizde beğeneceğinizi umuyorum. Kolay yapılan mangal çalışmaları ve değerlendirme projelerini buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

araba-jantindan-mangal-sobasi-yapmak


HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir