ARKADAŞ BİLEKLİĞİ NASIL ÖRÜLÜR

Arkadaş bilekliği nasıl örülür diyenler için bulduğum bu güzel takı çalışmasını sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika bileklikler yapmayı öğrenebileceksiniz.

Daha önceki paylaşımlarıma da benzeyen çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilir ve kendiniz kullanabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize hediye olarak da sürpriz bir şekilde sunabilirsiniz. Sitemizdeki hediye paketi şablonlarından da yararlanarak hazırlayacağınız hediye paketi içerisinde bu güzel el yapımı arkadaş bileklik takısını sunabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında benzer birçok takı çalışmasına ulaşacaksınız. Onları da incelemeden geçmeyin. Benzer takı çalışmalarını buldukça sitemize yüklemeye devam edeceğim. Kolay yapılan bileklik veya takı çalışmaları sayesinde sizde çok güzel takılar yapabileceksiniz.

Evde kolay takı yapımı için paylaştığım diğer tüm çalışmalardan sizde yararlanın. Kolay takı yapmayı öğrenerek para da kazanabileceğinizi unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel eğlenceli takı çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

arkadas-bilekligi-nasil-orulur


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir