ARPA BONCUKTAN ÇİÇEKLİ GERDANLIK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / HEDİYELİK / ARPA BONCUKTAN ÇİÇEKLİ GERDANLIK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

ARPA BONCUKTAN ÇİÇEKLİ GERDANLIK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

Arpa boncuktan çiçekli gerdanlık yapımı resimli anlatım başlığı ile ele aldığım bugünkü konumda hoş ve zarif bir gerdanlık yapımının detaylarını anlatacağım. Boncuklu takıların şıklık tamamlama özelliğinden yararlanmak isteyenler için arpa boncuk ile yapılan gerdanlığın aşamalarını şimdi paylaşıyorum.

Arpa boncuk ile yapılan çiçekli gerdanlık yapımı için kullanılacak olan ana malzeme, arpa boncukları takı malzemesi ya da hobi malzemesi satan her yerden temin edebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri bulunan bu boncuklardan istediğiniz renklerde seçim yapabilirsiniz. Hatta tek renk yerine birden fazla renk kullanıp daha hoş desenli bir gerdanlık hazırlayabilirsiniz.

Arpa boncuktan gerdanlık yapımı için ince takı tellerinden yararlanılıp boncukların birleştirilmesini sağlayın. Bunun için ilk olarak boncukların içinden geçirdiğiniz tellerin uçlarını minik daire şeklinde bükün. Hazırladığınız bu boncukları birbirine tutturmak için yine daire şeklinde takı teli hazırlayıp bunlardan yararlanın. Gerdanlığı hazırladıktan sonra her iki ucundan kolye zinciri aparatı geçirip kullanıma hazırlayabilirsiniz.

Arpa boncuktan çiçekli gerdanlık nasıl yapılır merak edenler için aşağıda daha detaylı şekilde resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek sizde kendiniz ve sevdikleriniz için arpa boncuklu gerdanlık hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde hazırlayacağınız diğer takılar ile hoş bir takı seti de hazırlayabilirsiniz.

source

arpa-boncuktan-çiçekli-gerdanlık-yapımı-resimli-anlatım

ÜÇGEN DANTEL MOTİFLERİ ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir