ARPA BONCUKTAN ÇİÇEKLİ GERDANLIK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

Arpa boncuktan çiçekli gerdanlık yapımı resimli anlatım başlığı ile ele aldığım bugünkü konumda hoş ve zarif bir gerdanlık yapımının detaylarını anlatacağım. Boncuklu takıların şıklık tamamlama özelliğinden yararlanmak isteyenler için arpa boncuk ile yapılan gerdanlığın aşamalarını şimdi paylaşıyorum.

Arpa boncuk ile yapılan çiçekli gerdanlık yapımı için kullanılacak olan ana malzeme, arpa boncukları takı malzemesi ya da hobi malzemesi satan her yerden temin edebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri bulunan bu boncuklardan istediğiniz renklerde seçim yapabilirsiniz. Hatta tek renk yerine birden fazla renk kullanıp daha hoş desenli bir gerdanlık hazırlayabilirsiniz.

Arpa boncuktan gerdanlık yapımı için ince takı tellerinden yararlanılıp boncukların birleştirilmesini sağlayın. Bunun için ilk olarak boncukların içinden geçirdiğiniz tellerin uçlarını minik daire şeklinde bükün. Hazırladığınız bu boncukları birbirine tutturmak için yine daire şeklinde takı teli hazırlayıp bunlardan yararlanın. Gerdanlığı hazırladıktan sonra her iki ucundan kolye zinciri aparatı geçirip kullanıma hazırlayabilirsiniz.

Arpa boncuktan çiçekli gerdanlık nasıl yapılır merak edenler için aşağıda daha detaylı şekilde resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek sizde kendiniz ve sevdikleriniz için arpa boncuklu gerdanlık hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde hazırlayacağınız diğer takılar ile hoş bir takı seti de hazırlayabilirsiniz.

source

arpa-boncuktan-çiçekli-gerdanlık-yapımı-resimli-anlatım


ÜÇGEN DANTEL MOTİFLERİ ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir