Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ARTIK İPLİKTEN KOLAY ÇİÇEK YAPMAK

ARTIK İPLİKTEN KOLAY ÇİÇEK YAPMAK

Artık iplikten kolay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sizler için araştırıyorum. Evde ipliklerle yaptığınız çalışma sonrası artık parçaları atmak yerine onları değerlendirebilirsiniz.

Daha önce yün ipten çiçek yapmak veya puf yapmak gibi birçok ponpon yapımıyla alakalı çalışmayı paylaşmıştık. Bu da yine öyle bir şey. Hem kolay yapımı var. Hem de kısa sürede öğrenip, çiçek süsü olarak çeşitli çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Atık ipten çiçek yaparak süsleme çalışmalarında değerlendirebilirsiniz. Kolay bir şekilde yapabilir ve yapımını öğrenerek daha değişik şekillerde ve renklerde yapmaya başlayabilirsiniz.

Çeşitli süsleme işlemlerinde bu tür çiçek süs örnekleri çok işe yaradığını bilirsiniz. Bu yüzden paylaşmak istedim. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

artik-iplikten-kolay-cicek-yapmak

source

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir