ARTIK İPLİKTEN KOLAY ÇİÇEK YAPMAK

Artık iplikten kolay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sizler için araştırıyorum. Evde ipliklerle yaptığınız çalışma sonrası artık parçaları atmak yerine onları değerlendirebilirsiniz.

Daha önce yün ipten çiçek yapmak veya puf yapmak gibi birçok ponpon yapımıyla alakalı çalışmayı paylaşmıştık. Bu da yine öyle bir şey. Hem kolay yapımı var. Hem de kısa sürede öğrenip, çiçek süsü olarak çeşitli çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Atık ipten çiçek yaparak süsleme çalışmalarında değerlendirebilirsiniz. Kolay bir şekilde yapabilir ve yapımını öğrenerek daha değişik şekillerde ve renklerde yapmaya başlayabilirsiniz.

Çeşitli süsleme işlemlerinde bu tür çiçek süs örnekleri çok işe yaradığını bilirsiniz. Bu yüzden paylaşmak istedim. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

artik-iplikten-kolay-cicek-yapmak

source


TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir