ASKILI PENYEDEN KOLAY FİLE TORBA YAPMAK

Askılı penyeden kolay fire torba yapmak için paylaştığım bu enfes çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Hem güzel bir file torbaya sahip oluyorsunuz. Hem de eskiyen ve atmaya kıyamadığınız penye yada tişörtlerinizi değerlendirebilirsiniz.

File torba veya lazımlık olarak dönüştüreceğiniz bu güzel çalışma ile hem keyifli zaman geçirmiş olacaksınız. Hem de eski penye değerlendirme veya eski tişörtten torba yaparak keyifle kullanabileceksiniz. Daha önce pazar filesi yapmak için saman ipinden yapılan çalışmaları paylaşmıştık.

Anlatımlı değerlendirme çalışmaları ile sizde evinizde atmaya kıyamadığınız birçok eşyayı yenileyebilir ve onlara yeni roller yükleyebilirsiniz. Dönüştürme işlemleri sayesinde atmadan eski kıyafetleri veya eski eşyaları yenilemiş oluyorsunuz.

Artık günümüzde at yenisini al mantığı olsa da, siz yine de eskilerin yaptığı gibi söküldüğünde dik mantığı ile yaşayın. Bu tür değerlendirme ve dönüştürme fikirleri genelde yabancılardan bize geliyor. Günümüzde Türk kadını artık üreten değil, harcayan konumuna gelmiştir.

Bu tabuları yıkmak için bu güzel çalışmayı mutlaka öğrenip yapmanızı istiyorum. Benzer çalışmalar ise hemen altta karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eskili-penyeden-kolay-file-torba-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *