AYAKKABI KUTUSUNDAN BEBEK KOLTUK OYUNCAK YAPMAK

Ayakkabı kutusundan bebek koltuk oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı özellikle kız çocukları çok beğenecek. Her zaman pahalı oyuncaklar almak yerine onlara böyle güzle çalışmalarla harika oyuncaklar yapabiliriz. Pek uzun ömürlü olmasa da kartondan oyuncak yaparak onları mutlu edebiliriz.

Kartondan sarkaç süs yapmak, kartondan oyuncak yapmak ve kartonla yapılan birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı karton oyuncak çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza gelecek. Onlara da göz atmanızı öneriyorum.

Ayakkabı kutusundan bebek koltuk oyuncak nasıl yapılır diyorsanız, hemen altta adım adım ayakkabı kutusunu dönüştürme ve oyuncak haline getirme çalışması anlatılmış. Adımları uygulayarak sizde evinizdeki ayakkabı kutusunu çok güzel barbie bebek oyuncak takımına dönüştürebilirsiniz.

Kız çocukları bu tür oyuncaklarla keyif alabilir ve eğlenebilir. Çünkü kartondan barbi evi yapmak veya kartondan barbi bebek koltuk yapmak gibi çalışmaları ilerleyen günlerde sitemizde paylaşacağım.

Anlatımlı karton oyuncak çalışmaları ile sizde kız çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapılan karton oyuncak çalışmalarından birisi ile baş başa bırakıyoruz. Kolay gelsin.

ayakkabi-kutusundan-bebek-koltuk-oyuncak-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.