BAĞLAMALI ÇİÇEKLER ÖRNEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bağlamalı Çiçekler Örneği Yapımı 15 ilmek ve katlarından oluşan bir tarzdır. Bunun için Angora iple, hem de saten iple çalışmalar yapılabilir. Saten ip daha belirgin hatları ortaya koyabilmek açısından tercih edilebilen bir ürün olarak görülmektedir. Öncelikle modeli örmeye başladığınız an iki ters ilmekle başlayıp, 14 ilmeği iki ters, iki düz şeklinde örmelisiniz.

Daha sonrasında ise bir dola, bir düz olarak 2’şer kere örme işlemini tamamlamalısınız. Ortada ki ilmek 7 tane oluncaya kadar devam edin. 7 sıra tamamlandıktan sonra çift dolayarak örün ve hatları ortaya çıkartın. Bağlamalı Çiçekler Örneği Yapımı konusunda istenilen motifler kendisini ön plana çıkartacaktır. İlk sırada yaptığınız bu adımları tekrar edin ve 7 ilmeği toplarken, 14 ilmeği de toplamayı ihmal etmeyin.

Bağlamalı Çiçekler Örneği Yapımı videolu anlatım!

Bağlamalı Çiçekler Örneği Yapımı son dönemlerde gerek dantel, gerekse kıyafet tasarımlarınızı tamamlama konusunda ön plana çıkan bir üründür. Bu noktada ise kaliteli bir tasarım örneğini denemeniz konularına istinaden bazı fikirleri tarafınıza ulaştırmaktayız. Tüm bu çalışmalar ve diğer ayrıntılar düşünüldüğü zaman tasarımıyla ön plana çıkan bir çalışma örneği tercih edilebilir.

Bağlamalı Çiçekler Örneği Yapımı son dönemlerde hanımların sıklıkla denediği ve tercih ettiği bir ürün çeşidi olarak görülmektedir. Doğru bir şekilde tasarlanan motifler ile beraber uzun vade de bir kullanım ortamı sağlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published.