BAHÇEYE AHŞAPTAN SURVİVOR OYUNLARI YAPMAK

Bahçeye ahşaptan survivo oyunları alanı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken büyük ölçülü bir pano hazırlamak ve üzerine delikler açtırmak. Daha sonra kestiğiniz deliklere gelecek yuvarlar renkli parçalar yapmak.

Daha sonra taşla veya oklarla bu bölümlere atışlar yapabilirsiniz. Bu tür oyun alanlarını bahçeye yaparak, evinize gelen misafirlerle eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz. Evde bahçeniz varsa ve bu tür dekoratif çalışmalar arıyorsanız sitemizde bu tür çalışmalardan çokça var.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Bahçeye ahşaptan survivor oyunları yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum. Benzer ahşap çalışmaları hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmayı unutmayın.

Birbirinden güzel ahşap oyun alanları yapmak veya güzel oyun aletleri yapmak için değişik çalışmalar buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Kolay gelsin.

source

bahceye-ahsaptan-survivor-oyunlari-yapmak


DEKORATİF MUTFAK PERDESİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir