Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / BAHÇEYE AHŞAPTAN SURVİVOR OYUNLARI YAPMAK

BAHÇEYE AHŞAPTAN SURVİVOR OYUNLARI YAPMAK

Bahçeye ahşaptan survivo oyunları alanı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken büyük ölçülü bir pano hazırlamak ve üzerine delikler açtırmak. Daha sonra kestiğiniz deliklere gelecek yuvarlar renkli parçalar yapmak.

Daha sonra taşla veya oklarla bu bölümlere atışlar yapabilirsiniz. Bu tür oyun alanlarını bahçeye yaparak, evinize gelen misafirlerle eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz. Evde bahçeniz varsa ve bu tür dekoratif çalışmalar arıyorsanız sitemizde bu tür çalışmalardan çokça var.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Bahçeye ahşaptan survivor oyunları yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum. Benzer ahşap çalışmaları hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmayı unutmayın.

Birbirinden güzel ahşap oyun alanları yapmak veya güzel oyun aletleri yapmak için değişik çalışmalar buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Kolay gelsin.

source

bahceye-ahsaptan-survivor-oyunlari-yapmak

DEKORATİF MUTFAK PERDESİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir