Ana Sayfa / BAHÇE DEKORASYON / BAHÇEYE TAŞTAN MANGAL ÇUKURU YAPMAK

BAHÇEYE TAŞTAN MANGAL ÇUKURU YAPMAK

Bahçeye taştan mangal çukuru yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde bahçeniz varsa uygulamak için kullanabilirsiniz. Taştan ateş çukuru yaparak evinizin bahçesini de güzelleştirebilirsiniz. Dilerseniz su kuyusu şeklinde de yapabilirsiniz. Dekoratif olarak bahçenizi güzelleştirebilir veya ateş çukuru olarak kullanabilirsiniz.

Ateş çukuru yaparak üzerinde mangal veya ısınmak içinde bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz. Kuyu kebabı veya benzer mangal türü etkinlikler için de bu güzel çalışmayı bahçenize yapmayı düşünebilirsiniz. Evinizde bahçeniz yoksa bile köyünüz varsa orada da yapmayı düşünebilirsiniz.

Bu tür dekoratif çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Anlatımlı dekoratif çalışmalar sayesinde sizde evinizde bahçenizi güzelleştirebilir ve keyif alacağınız eşyalara sahip olabilirsiniz. Bu güzel çalışmada da yine detaylı anlatım mevcut.

Taşları temin ettikten sonra küçük bir çukur açıp, daha sonra yapacağınız yeri taşla örmeye başlamanız yeterli oluyor. Yapımında inşaat işlerinden anlayan birisinden yardım almanızı da tavsiye ederiz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

bahceye-tastan-mangal-cukuru-yapmak

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Dantel peçete örnekleri -

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ Danteller evin birçok alanında olduğu kadar günlük hayatta da kullanılan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir