BAHÇEYE TAŞTAN MANGAL ÇUKURU YAPMAK

Bahçeye taştan mangal çukuru yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde bahçeniz varsa uygulamak için kullanabilirsiniz. Taştan ateş çukuru yaparak evinizin bahçesini de güzelleştirebilirsiniz. Dilerseniz su kuyusu şeklinde de yapabilirsiniz. Dekoratif olarak bahçenizi güzelleştirebilir veya ateş çukuru olarak kullanabilirsiniz.

Ateş çukuru yaparak üzerinde mangal veya ısınmak içinde bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz. Kuyu kebabı veya benzer mangal türü etkinlikler için de bu güzel çalışmayı bahçenize yapmayı düşünebilirsiniz. Evinizde bahçeniz yoksa bile köyünüz varsa orada da yapmayı düşünebilirsiniz.

Bu tür dekoratif çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Anlatımlı dekoratif çalışmalar sayesinde sizde evinizde bahçenizi güzelleştirebilir ve keyif alacağınız eşyalara sahip olabilirsiniz. Bu güzel çalışmada da yine detaylı anlatım mevcut.

Taşları temin ettikten sonra küçük bir çukur açıp, daha sonra yapacağınız yeri taşla örmeye başlamanız yeterli oluyor. Yapımında inşaat işlerinden anlayan birisinden yardım almanızı da tavsiye ederiz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

bahceye-tastan-mangal-cukuru-yapmak


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir