BAL PETEĞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR?

Bal peteği örgü örneği nasıl yapılır gibi soruların sıkça gelmeye başlamasından dolayı, sizler için öğretici bir içerik hazırlamaya karar verdim. Videolu bal peteği örgü modeli yapımının anlatıldığı bu içerik sayesinde, siz de çok güzel bir örgü tasarımı öğrenmiş olacaksınız. Oldukça şık ve dikkat çekici bir görünümü olan bal peteği örgü modeli ile bir çok farklı kıyafet ve aksesuar örebilirsiniz. Özellikle de kazak, atkı, süveter, yelek, battaniye gibi eşyalar için ideal bir örgü modeli olduğunu söyleyebiliriz.

Videolu Bal Peteği Örgü Modeli Yapımı

Bal peteği örgü modelini yapmak için uygulayabileceğiniz en iyi yöntemi aşağıda yer verdiğim video sayesinde öğrenebileceksiniz. Sanıldığı kadar zor bir örgü örneği olmadığını söyleyebilirim. Siz de videoyu izledikten sonra ne kadar kolay bir yapımı olduğunu anlayabileceksiniz. Bal peteği örgü modelini yapmak için kullanabileceğiniz ipliğin çok kalın olmamasına dikkat etmenizi öneriyorum. Bunun dışında, videodan da hangi boyutta bir şiş kullanabileceğinizi göreceksiniz.

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *