BAL PETEĞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR?

Bal peteği örgü örneği nasıl yapılır gibi soruların sıkça gelmeye başlamasından dolayı, sizler için öğretici bir içerik hazırlamaya karar verdim. Videolu bal peteği örgü modeli yapımının anlatıldığı bu içerik sayesinde, siz de çok güzel bir örgü tasarımı öğrenmiş olacaksınız. Oldukça şık ve dikkat çekici bir görünümü olan bal peteği örgü modeli ile bir çok farklı kıyafet ve aksesuar örebilirsiniz. Özellikle de kazak, atkı, süveter, yelek, battaniye gibi eşyalar için ideal bir örgü modeli olduğunu söyleyebiliriz.

Videolu Bal Peteği Örgü Modeli Yapımı

Bal peteği örgü modelini yapmak için uygulayabileceğiniz en iyi yöntemi aşağıda yer verdiğim video sayesinde öğrenebileceksiniz. Sanıldığı kadar zor bir örgü örneği olmadığını söyleyebilirim. Siz de videoyu izledikten sonra ne kadar kolay bir yapımı olduğunu anlayabileceksiniz. Bal peteği örgü modelini yapmak için kullanabileceğiniz ipliğin çok kalın olmamasına dikkat etmenizi öneriyorum. Bunun dışında, videodan da hangi boyutta bir şiş kullanabileceğinizi göreceksiniz.


TIĞ İŞİ KARE MOTİF YAPIMI VE ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir