Basit Uzun Lif Modeli Yapımı
Basit Uzun Lif Modeli Yapımı

BASİT UZUN LİF MODELİ YAPIMI ANLATIM

Basit Uzun Lif Modeli Yapımı Anlatım

Basit uzun lif modeli, lif kullanmak isteyen hanımların ördüğü modellerin başına gelmektedir. Lifler banyolarda ve çeyizlerimizde sıklıkla kullandığımız ürünler arasında yer almaktadır. Bildiğiniz üzere çeyizlerin olmazsa olmazları arasında bulunmakta ve yeni evlenecek birçok hanım tarafından örülmektedir. Uzun lif modeli, pek çok kişinin tercih ettiği örmekten memnun olduğu modeller arasında yer almaktadır. Uzun lif modeli örmek için tercih edeceğiniz modelin niteliğini iyi belirlemeniz gerekmektedir. Dikdörtgen ya da kare model bir lif bu alanda iş görecek modeller arasında yer alabilmektedir. Nasıl yapılacağını merak ediyorsanız, sizin için ürünü detaylı bir şekilde açıklayalım istedik. Siz de bizim internet sitemizi takip ederek en güzel liflerin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Basit uzun lif modeli, çok sevilmekte ve sıklıkla kullanılmaktadır. Oldukça işlevsel olmakla beraber, yeni gelin çeyizlerinde en çok kullanılan ürün lifler olacak şekilde karşımıza çıkmaktadır. Uzun lifleri örmek de bir o kadar basittir. Basit uzun lif örmek için yalnızca birkaç zincir çekmek yeterlidir. Trabzan ya da fıstıklar ile şekli güçlendirerek bir lif oluşturabilmek mümkündür.

blank

Dilediğiniz renk ve modelde oluşturacağınız ürünler ile çeyizlerinizi oldukça şık yapabilirsiniz. Siz de basit bir model oluşturarak kullanacağınız liflere dönüştürebilirsiniz. En güzel model ve desenler için sizin de bizi takipte kalmanızı öneririz. Basit uzun lif modelini şekillere bakarak örebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ceyizlik-seccade-modelleri-1

ÇEYİZLİK SECCADE MODELLERİ

Çeyizlik seccade modelleri, pek çok kişinin favori ürünleri arasında bulunmakla, hem dini hassasiyetlerimizin hem de …

Leave a Reply

Your email address will not be published.