BAYANLAR İÇİN TIĞ ÖRGÜSÜ ŞAPKA VİDEOLU ANLATIM

Bayanlar için tığ örgüsü şapka videolu anlatım ile çok kısa sürede siz de kendi şapkanızı örebileceksiniz. Hem kendi kullanımınız için hem de hediyelik olarak çok şık bir ürün olacağını söylemek isterim. Kendi ellerinizle öreceğiniz bu şapka, aynı zamanda trende uygun bir tasarıma sahip. Videolu anlatımda yer alan talimatları inceleyerek siz de evinizde bu şapkadan örebilirsiniz.

Benim için moda demek kendi ürettiğim tasarımı ortaya çıkarmak demektir. Yapabilme imkanım bulunan kıyafetlere çok yüksek paralar ödemeyi tercih etmem. Örgü ve dikiş ile bir çok kıyafeti kendi ellerimle hazırlayabiliyorum. Üstelik kendi ellerimle hazırladığım için hem çok sağlıklı hem de çok dayanıklı oluyorlar. Siz de benimle aynı düşüncelere sahipseniz, bir çok kıyafet ve aksesuarı kendi ellerinizle hazırlayabilirsiniz. Kış mevsiminin en çok kullanılan aksesuarı olarak şapkalardan örnek vermek istedim. Aşağıda yer verdiğim videoda anlatımı bulunan şapkayı yapmak hiç zor olmayacak. İstediğiniz renkte iplik tercih edip siz de örmeye başlayabilirsiniz.


ÖRGÜ PANÇO YAPIMI VİDEOLU ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir