Çiçekli Bebek Battaniyesi Motifi
Çiçekli Bebek Battaniyesi Motifi

BEBEK BATTANİYESİ İÇİN KOLAY TIĞ İŞİ MOTİF

Bebeklerin kışın sımsıcak uyuması, sonbahar ve ilkbahar da ise rüzgardan korunmasını sağlayan battaniyelere her zaman ihtiyaç duyuluyor. Şiş ile de örülen bu battaniyeler mevsimlik olarak tığ işi olarak hazırlanıyor. Siz de kendi bebeğiniz ya da sevdiklerinizin bebeği için baharlık bebek battaniye modellerinden hazırlamak istiyorsanız bebek battaniyesi için kolay tığ işi motif örnekleri resim galerimizi inceleyebilirsiniz. Resim galerisine geçmeden önce son dönemlerde en sık kullanılan kolay motifler hakkında genel bilgileri size aktarmak istiyoruz.

Son dönemlerde sıkça rastladığımız bebek battaniyesi motifi modellerinde en dikkat çekici özellik, renkli oluşları… İki ya da daha fazla rengin birleşimi ile oluşturulan bu motifler, battaniye boyutuna ulaşana kadar birbirine eklenerek örgü tamamlanır. İstenilen durumlarda farklı kenar örnekleri ile battaniye etrafından geçilebilir. Kimi bebek battaniyesi motifi küçük boyuta sahipken kimisi daha büyük boyuta sahiptir. Boyut seçimini kendi zevkinize göre kendiniz ayarlayabilirsiniz. Renk seçimini de yine aynı şekilde kendi zevkinize ve bebeğin cinsiyetine göre seçebilirsiniz. Bu sezonun bebek battaniyelerinde erkek bebekler için beyaz, sarı, mavi ve yeşil renkleri popülerken kız bebekler için kırmızı, pembe, mor ve yine beyaz renk çok sık kullanılıyor. Motiflerde bu renklerden sadece birini kullanabileceğiniz gibi bir kaç tanesini uygun şekilde kombinleyerek de kullanabilirsiniz.

Bebek battaniyeleri ve bebek battaniyesi için kolay tığ işi motif örnekleri hakkında verdiğimiz bilgilerin ardından birbirinden farklı ve özel resimlerin bulunduğu resim galerimizi ekliyoruz.

Bebek Battaniyesi için Kolay Tığ işi Motif

İlginizi Çekebilir

BEBEK BATTANİYESİ İÇİN NOEL BABA MOTİFİ

Bebek battaniyesi için noel baba motifi konum ile sizlere çok sevimli bir motiften bahsedeceğim. Minik …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *