BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ BANYO LİFİ MODELLERİ

Bebekler için örgü banyo lifi modelleri çok şirin görünüyor. Bebekler ve çocukların banyo yaparken ilgisini çekecek ve hoşuna gidecek banyo liflerini siz de örebilirsiniz. Çok kolay olan banyo lifi örgülerine ait model örneklerini aşağıda yer verdiğim galeride inceleyebilirsiniz.

Bebek için banyo lifi örgüsü yaparken ipin yumuşak olmasına dikkat etmelisiniz. Sert olmayan bir ip tercih ederseniz, bebeğinizin cildinizi tahriş etmemiş olursunuz. Bebekler için yapılacak banyo lifi örgülerinde, eğlenceli motiflere yer vermeyi ihmal etmemlisiniz. Bebek ve çocuklara banyoyu sevdiren detaylardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Çeşitli figürler ile hazırlanan örgü banyo lifleri ile banyo vaktiniz daha keyifli geçecektir. Özellikle bebeklerin ilgisini çekmek için bu örnekleri uygulayabilirsiniz. Normal bir banyo lifi kullanmak yerine bu şekilde sevimli figürleri olan banyo lifi kullanmanızı öneriyorum. Banyo lifini örmek için tığ işi tercih edebilirsiniz. İnce yün iplik ile istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Bu sevimli banyo lifleri bebekler için bir oyun arkadaşı olacaktır.

BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ BANYO LİFİ MODELLERİ


ÇEYİZ İÇİN ÖRGÜ BANYO LİFİ ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir