BEBEKLER İÇİN ÖRME ŞORT YAPIMI

Bebekler için örme şort konusu ile sizlere çok sevimli bir örgü giyim ürününün detaylarını anlatacağım. Bebekler ve çocuklar için araştırma yaparken karşıma çıkan bu sevimli giyim ürünü özellikle bez kullanan minik bebekler için çok ideal. Siz de minik bebeğiniz için kendi elleriniz ile bir giyim ürünü hazırlamak isterseniz, yazımın devamına göz atabilirsiniz.

Bebekler için örme şort yapmak yazın biraz akıl karıştırsa da bana göre çok uygun bir seçim. Yazlık giyim ürünleri yapılan özel naylonumsu ipler ile yapılan mini şortlar, hem bebeğin serin kalmasını hem de rahat hareket etmesini sağlar. Aynı şekilde bebeğin üst bedeni için de kız bebeklere ip askılı, erkek bebeklere sıfır kol üst giyim ürünleri de hazırlayıp tam takım elde edebilirsiniz.

Bebekler için örme şort yaparken ilk olarak 40 ilmek ile örgüye başlayın. Yaklaşık 12 cm haraşo şekilde örüldükten sonra örgünün her iki tarafından 5 ilmek bırakıp her sırada her iki yandan bir ilmek kesin. Bu şekilde 10 ilmek kalana kadar devam edin ve sonrasında 8 sıra haraşo örün. Örgünün devamında yanlardan 5 ilmek örüp hem baştan hem sondan birer ilmek arttırarak 20 ilmeğe ulaşın. Bu aşamadan sonra 5-6 sıra örün ve düğmeler için delik açın. Tek seferde tüm ilmekleri kesip şortu bitirin.

Bebekler için örme şort nasıl yapılır sorusunun cevabını vermeye çalıştığım yazımın sonuna geldim. Resimli açıklamalara bakıp siz de bebekleriniz için bu sevimli örgü şortu hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

bebekler-için-örme-şort-yapımı

İlginizi Çekebilir

EN ŞIK 2018 BEBEK YELEK MODELLERİ

EN ŞIK 2018 BEBEK YELEK MODELLERİ

2018 bebek yelek modelleri içinde birbirinden sevimli çeşitler sizlerin beğenisini bekliyor. Deniz temalı örgü bebek …

Leave a Reply

Your email address will not be published.