bebekler-icin-takim-elbise-ve-patik-orguleri-2
Örgü Erkek Bebek Patikleri Yapımı- Erkek Bebek Patik Yapımı ...

BEBEKLER İÇİN TAKIM ELBİSE VE PATİK YAPIMI

BEBEKLER İÇİN TAKIM ELBİSE VE PATİK ÖRÜLÜŞÜ

Her ne kadar ülkemizde tekstil sektörü oldukça gelişmiş olsa da bebekler için hazırlanan örgü modellerin keyfi de kesinlikle bir başka. Onlar için hazırlanan örgü bere, atkı, eldiven, elbise, pantolon, patik ve yelek gibi pek çok ürün ve bu ürünlerin çeşit çeşit modelleri kesinlikle hepimizde örgü örme isteği uyandırıyor. Özellikle yeni doğan bebekler için oldukça kullanışlı olan patikler kış günleri ayaklarını sıcacık tutuyor. Bebek patik örgü modelleri konusunda o kadar çok çeşit var ki kimi modelleri gerçek spor ayakkabılar gibi ancak yakından bakılınca ayırt edilebiliyor. Son zamanlarda da bebekler için patiklerin yanı sıra takım elbise örgüleri de çok moda olmuş durumda. Biz de sizlere bu yazımızda bebek patik örgü modelleri ve bebek takım elbise örgü modelleri konusunda en son çıkan çeşitleri tanıtmaya çalışacağız.

BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ TAKIM ELBİSE MODELLERİ

Eğer erkek bebek için örgü takım elbise örecekseniz bunun için pantolon, kazak ve hırka örebilirsiniz. Bununla beraber takım elbiseyi tamamlamak adına yanında atkı, bere, eldiven ve patik de örülebilir. Örneğin elinizin hızlı olduğunu düşünüyorsanız ve elinizde aynı renk ve kalitede ip bulunmakta ise bütün bu kombin oldukça şık duracaktır. Eğer kız bebek için örgü takım elbise yapacaksınız o zaman elbette seçenekler oldukça fazla. Erkekler için hazırlanan pantolon, kazak ve hırka takımı yapabileceğiniz gibi pantolon yerine etek ya da elbise de örebilirsiniz. Aynı zamanda takım elbiseye uygun olarak örülecek bandanalar da kız bebeklerde çok şık durmaktadır.

BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ PATİK MODELLERİ

Bebekler için patik örgü modellerinde sınırsız model ve renk alternatifi bulunmakta. Patikler artık sadece kış günleri için değil yaz için de sandalet biçiminde ya da uzun bot şeklinde de örülüyor. Erkekler için daha koyu siyah, lacivert, kahve tonlar tercih edilirken konu özellikle kız bebekler olduğunda renk alternatifleri de bollaşıyor. Özellikle yeni doğan bebekleri ziyaret için giden hanımlar eğer örgü konusunda yetenekli iseler mutlaka yelek, patik ya da bere gibi bir örgüden yapılmış hediyeyi yanlarında götürüyorlar.

Son zamanlarda özellikle uzun bot şeklinde örülen patiklere süs olarak eklenen düğme, boncuk ya da kurdele gibi aksesuarlar patiklere kesinlikle çok daha farklı bir hava katıyor. Özellikle yeni yürümeye başlayan kız bebekler için elbise altına elbise ile uyumlu renklerde örülen uzun bot şeklindeki modeller oldukça havalı.

İlginizi Çekebilir

YENİ PAPATYA LİF MODELİ

Yeni papatya lif modeli, pek çok kişinin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Papatya lif …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *