Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / ANLATIMLI ÖRGÜLER / BEŞ ŞİŞ BEBEK PATİĞİ YAPIMI RESİMLİ

BEŞ ŞİŞ BEBEK PATİĞİ YAPIMI RESİMLİ

Beş şiş bebek patiği yapımı anlatımlı konum ile çok sevimli ve kullanışlı bir bebek patiği yapımını anlatacağım. Bebeklerin hem ayaklarını sıcak tutmak, hem de kıyafet bütünlüğünü sağlamak için kullanılan bu özel patik modelleri, yapım aşamasında da son derece basit bir yapıma sahip. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan beş şiş ile bebek patiği nasıl örülür sorusunun cevabını vermek istiyorum.

Beş şiş ile bebek patiği yapımı için ilk olarak normal bir bebek patiği tabanı yapın. Bunun için sitede daha önce bebek patiği tabanı yapımı konum yer alıyor. Detayları o yazımda bulabilirsiniz. Bebeğinizin ayak tabanına göre bir taban yaptıktan sonra ilmek çıkarma yöntemi ile taban kenarlarından ilmek çıkarıp 4 şişte eşit olacak şekilde paylaştırın. Paylaşım yaptıktan sonra modele göre haraşo ve lastik örgü ile örmeye başlayın.

Bebek patiğinin yan ve arka kısmı için farklı bir renk, buru kısmı için farklı bir renk kullanabilirsiniz. Ben anlatımda her hangi bir sayı vermiyorum. Bebeğinizin ayak boyutuna göre bu sayılara kendiniz karar verebilirsiniz. Aşağıdaki aşamaları takip ederek hazırladığınız beş şiş ile bebek patiğini son aşamada belirli yerlerinden dikerek hazır hale getirebilirsiniz.

Kolay bebek patiği yapımı hakkında verdiğim bilgilerin ardından sizlerle resimleri paylaşıyorum. Bu aşamaları takip ederek siz de çok hoş bir bebek patiği hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

beş-şiş-bebek-patiği-yapımı

ESKİ KOTTAN EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

EN GÜZEL ÖRGÜ BİKİNİ MODELLERİ

Son yılların modasına bakıldığında örgü bikini modelleri kullanımının yaygınlaştığını görmek kaçınılmaz olacaktır. Örgü ile yapılan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir