BEŞ ŞİŞ BEBEK PATİĞİ YAPIMI RESİMLİ

Beş şiş bebek patiği yapımı anlatımlı konum ile çok sevimli ve kullanışlı bir bebek patiği yapımını anlatacağım. Bebeklerin hem ayaklarını sıcak tutmak, hem de kıyafet bütünlüğünü sağlamak için kullanılan bu özel patik modelleri, yapım aşamasında da son derece basit bir yapıma sahip. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan beş şiş ile bebek patiği nasıl örülür sorusunun cevabını vermek istiyorum.

Beş şiş ile bebek patiği yapımı için ilk olarak normal bir bebek patiği tabanı yapın. Bunun için sitede daha önce bebek patiği tabanı yapımı konum yer alıyor. Detayları o yazımda bulabilirsiniz. Bebeğinizin ayak tabanına göre bir taban yaptıktan sonra ilmek çıkarma yöntemi ile taban kenarlarından ilmek çıkarıp 4 şişte eşit olacak şekilde paylaştırın. Paylaşım yaptıktan sonra modele göre haraşo ve lastik örgü ile örmeye başlayın.

Bebek patiğinin yan ve arka kısmı için farklı bir renk, buru kısmı için farklı bir renk kullanabilirsiniz. Ben anlatımda her hangi bir sayı vermiyorum. Bebeğinizin ayak boyutuna göre bu sayılara kendiniz karar verebilirsiniz. Aşağıdaki aşamaları takip ederek hazırladığınız beş şiş ile bebek patiğini son aşamada belirli yerlerinden dikerek hazır hale getirebilirsiniz.

Kolay bebek patiği yapımı hakkında verdiğim bilgilerin ardından sizlerle resimleri paylaşıyorum. Bu aşamaları takip ederek siz de çok hoş bir bebek patiği hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

beş-şiş-bebek-patiği-yapımı

İlginizi Çekebilir

YAZLIK KIZ BEBEK VE ÇOCUK ÖRGÜ ELBİSELERİ ARASINDAN SEÇİLMİŞ BASİT BİR MODEL!_4

YAZLIK KIZ BEBEK VE ÇOCUK ÖRGÜ ELBİSELERİ ARASINDAN SEÇİLMİŞ BASİT BİR MODEL!

Yazlık kız bebek ve çocuk örgü elbiseleri modellerinden jile elbise yapımını sizlere anlatacağız. Bunun için …

Leave a Reply

Your email address will not be published.