Beyaz Kurk Yelek Modeli
Beyaz Kurk Yelek Modeli

BEYAZ KÜRK YELEK MODELİ

Beyaz Kurk Yelek Modeli
Beyaz Kurk Yelek Modeli
Beyaz Kurk Yelek Modeli
Beyaz Kurk Yelek Modeli

Yelekler bayanların her zaman severek kullandıkları giyim ürünleridir. Hazır yeleklerin de fazlasıyla kullanılmasının yanı sıra kendi elleriyle yaptıkları örgü yeleklerin kullanımı son zamanlarda artmıştır. Birçok yelek örgüsü modeli olduğu için bayanlar bu modelleri kullanarak kendilerine yelekler örmektedirler.

Örgü modelleri arasından son zamanlarda en fazla tercih edilenlerden biri de beyaz kürk yelek modelidir. Bu model birçok bayan tarafından yapılarak kullanılmaktadır. Beyaz kürk yelek modeli örgü yelek modelleri arasında son zamanlarda popüler olmaya başlayan bir yelek modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Örgü yeleklerin son zamanlarda oldukça popüler olduğunu da göz önüne alarak beyaz kürk yeleğin de birçok bayan tarafından tercih edileceğiiz söylemek mümkündür.

Örgü Yeleklerde Yeni Moda

Örgü yelekler oldukça uzun zamandır kullanılan giyim ürünleridir. Örgü yelek deyince aklımıza düz yelek örgüsü ve benzerr motifler, desenler gelmektedir. Bu tür yeleklerin kullanımı da bir hayli fazla olmakla birlikte yeni modeller de eklenerek günümzde kullanım alanı genişletilmiştir. Kullanılan desenler, teknik, boyut gibi unsurlarda değişim yapılarak örülen yeni yelekleri genç kızlarda severek kullanmaktadırlar. Yeni model yeleklerden biri olan beyaz kürk yelekleri de hem bayanlar hem de çocuklar rahatlıkla kullanabilmektedirler

Beyaz Kurk Yelek Modeli
Beyaz Kurk Yelek Modeli
Beyaz Kurk Yelek Modeli
Beyaz Kurk Yelek Modeli

 

Rusya’dan Gelen Bir Model: Beyaz Kürk Yelek

Beyaz kürk yelek Rusya’da çok sık kullanılan bir giyim ürünüdür. Sanırım bizlerin de dikkatini çekmiş olacak ki kendi ellerimizle örüp giymek istemişiz. İlk olarak Rusya’da kullanılan beyaz kürk yelek modeli artık ülkemizde de popüler bir yelek olarak kullanılmaktadır. Çevremizde de kullanıldığını görebiliriz. Aslında hazır olarakta satılan bu yeleği örmek de son derece nasit. Bayan örgü yelek modelleri arasında yerini alan tarife bakarak yeleği kendinizde örebilirsiniz.

 

İsterseniz Farklı Renklerde De Yapabilirsiniz

Kürk yeleğin orijinali beyaz renk olsa da isterseniz farklı renk ip kullanarak başka bir renkte yelek yapabilirsiniz. Kalın bir şekilde örülen bu yelek modelinde beyaz renk kullanmak istemeyenler daha fazla bile diyebiliriz. Genellikle gri renk tercih edilmektedir. Sizler de aynı modeli gri ya da başka bir iple örerek kullanabilirsiniz.

Beyaz Kurk Yelek Modeli
Beyaz Kurk Yelek Modeli
Beyaz Kurk Yelek Modeli
Beyaz Kurk Yelek Modeli

 

Sevdiklerinize Hediye Edebilirsiniz

Bu yelek modelini yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Bayan ya da çocuklara yapabileceğiniz bu yeleğin oldukça güzel bir hediye olacağını düşünüyoruz. Bayan yelek modelleri arasında sevilen ve son zamanlarda sıklıkla kullanılan bu modeli yapımı için internetteki videolardan yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ceyizlik-seccade-modelleri-1

ÇEYİZLİK SECCADE MODELLERİ

Çeyizlik seccade modelleri, pek çok kişinin favori ürünleri arasında bulunmakla, hem dini hassasiyetlerimizin hem de …

Leave a Reply

Your email address will not be published.