Birbirinden Güzel Şal Modelleri

2019 yılı modasına bakıldığı zaman birbirinden güzel şal modellerinin trend olduğunu görmek mümkün olacaktır. Şal kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Günlük yaşamlarında çeşitli kombinlerin üzerine soğuk kış günlerinde üşümemek için alınabileceği gibi, atkı olarak da kullanılabilmektedir.

Şal modası bu sene daha çok nude tonların kullanılmasından yanadır. Bu nedenle el işi şal yapılacaksa yün ip alırken daha çok yavru ağzı ya da turuncu onlarının hakim olduğu renkleri tercih etmekte fayda olacaktır. Şal modelleri tığ ya da şiş gibi objelerle elde edilebilmektedir. Fakat daha şık şalların genellikle tığ ile örüldüğünü söylemek çok daha doğru olacaktır. Kadınların severek kullandığı ve kullanacağı şallar genellikle çeşitli detaylarla süslendiğinde ortaya çok şık görünümler çıkacaktır.

Bu yıl en çok fileli şalların kullanıldığını görmek mümkündür. Fileli şallar ise tığ modelleri kullanılarak elde edilmektedir. Fakat tığ ile yapılan el işleri ne yazık ki sanıldığı kadar da kolay değildir. Bunun için ustaca bir bilgi edinilmesinde fayda vardır. Örgü modelli şallar için mümkünse daha önce yapılmış örnekleri incelemek gerekir. Bu örneklerden çıkarım yaparak birbirinden güzel şal modellerini ortaya çıkarmak da mümkün olacaktır. Sevilen modeller genellikle daha uzun zaman alır. Bu nedenle sabırlı olmak ve örgüyü ince ince işlemek gerekecektir. Şık şallar ile sizler de modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

blank

blank

blank

İlginizi Çekebilir

krem-renk-orumcek-orgusu-sal-modeli

GELİNLER İÇİN 2018 ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ

Gelinler için 2018 örgü şal modelleri, birbirinden şık tasarımlardan oluşuyor. Kış soğuklarının yaklaştığı şu günlerde, gelinler …

Leave a Reply

Your email address will not be published.