Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BİRBİRİNDEN ŞIK 2018 YENİ BEBEK ÖRGÜLERİ

BİRBİRİNDEN ŞIK 2018 YENİ BEBEK ÖRGÜLERİ

2018 yeni bebek örgüleri için zıbın, hırka, battaniye, bere, yelek, şapka ve kazak gibi birçok farklı çeşitte modele ulaşabilirsiniz. Aplike ve nakış süslemeli modeller 2018 yılında oldukça ön plana çıkıyor. Sizler de örgü modellerinizin üzerini süsleyerek iddialı tasarımlar elde edebilirsiniz.

Pudra renkli elbise örgü modelinin üzerini kurdelelerle süsleyerek yeni sezona uydurabilirsiniz. Yağmur ve bulut desenli hırka modeli için bulut desenlerini beyaz iple yapabilir yağmur için renkli ipler de tercih edebilirsiniz. Dalga desenli bere örebilir ve ucuna da peluş ponpon dikebilirsiniz. Saç örgülü patik modelleri de 2018 sezonu için ön plana çıkan örgü modelleri arasında yerini koruyor. Patiklere boncuklu bağcık ekleyerek oldukça modern görüntülere ulaşabilirsiniz.

2018 yeni bebek örgüleri arasında daha birçok modele göz atabilirsiniz. Lacivert hırka modeline beyaz renkten desenler yapmak sezonda oldukça ön plana çıkıyor. Bere, patik ve hırka kombini yapmak isterseniz aynı örgü modelini tercih edebilir birkaç renkten oluşan örgü modellerini deneyerek güncel görüntüler elde edebilirsiniz. Şiş örgüden beyaz yelek örebilir ve beyaz yeleğin üzerini turuncu ve yeşil renkten çiçek nakışlarıyla süsleyebilirsiniz.

Kare desenlerden oluşan renkli battaniye modelleri de ön plana çıkmaktadır. Haraşo örgüden istediğiniz renkte zıbın modeli tasarlayabilirsiniz. Tığ örgüden motifli bebek elbisesi ördükten sonra kurdele ve çiçeklerle süslemek oldukça ön plana çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir

2019 En Güzel Yazma Modelleri

Her kadının dolabında mutlaka bir tane de olsa yazma bulunur. 2019 En güzel yazma modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir