Ana Sayfa / NASIL YAPILIR / BİSKÜVİDEN EV ŞEKLİNDE PASTA YAPMAK


BİSKÜVİDEN EV ŞEKLİNDE PASTA YAPMAK

Bisküviden ev şeklinde pasta yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği adım adım gösterilmiş. Sizde evde bisküvi kullanarak harika ev pastaları yapabilirsiniz.

Bu tür şirin çalışmalar biraz zahmetli ve uzun sürse de çocuklarınızı mutlu etmek için yapmayı düşünebilirsiniz. Sitemizde bu tür çalışmaları nadir görebilirsiniz. Ancak en güzellerini bulup paylaşmaya çalışıyoruz. Anlatımlı bisküvi çalışması sayesinde sizde ev şeklinde pasta veya kek çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde çocuklarınızı sevindirmek ve şaşırtmak isterseniz bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde resimli anlatımdaki adımları inceleyerek yapabilirsiniz. Adım adım kolay ev şeklinde pasta yapabilirsiniz. Bisküvileri ev şekline getirip, süs çalışmaları ile ev şeklinde pastayı ortaya çıkarabilirsiniz.

Adım adım pastayı kısa sürede yapıp sevdiklerinize sunabilirsiniz. Evinize gelenleri de şaşırtabilir ve onları da bu tür sürpriz pastalarla ağırlayabilirsiniz.

Evinize gelen misafirlere de bu tür değişik pasta türleri ile sevindirebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları yapıp satabileceğinizi ve para kazanabileceğinizi de eklemek isterim. Kolay gelsin.

source

biskuviden-ev-seklinde-pasta-yapmak

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

2 Li Pirinçli Baklava Örgü Modeli Yapılışı

İKİLİ PİRİNÇLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEO ANLATIM

Son dönemlerin meşhur örgüleri arasında yer alan İkili Pirinçli Baklava Örneği, tarafımızca sizlere adım adım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir