BİSKÜVİDEN EV ŞEKLİNDE PASTA YAPMAK

Bisküviden ev şeklinde pasta yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği adım adım gösterilmiş. Sizde evde bisküvi kullanarak harika ev pastaları yapabilirsiniz.

Bu tür şirin çalışmalar biraz zahmetli ve uzun sürse de çocuklarınızı mutlu etmek için yapmayı düşünebilirsiniz. Sitemizde bu tür çalışmaları nadir görebilirsiniz. Ancak en güzellerini bulup paylaşmaya çalışıyoruz. Anlatımlı bisküvi çalışması sayesinde sizde ev şeklinde pasta veya kek çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde çocuklarınızı sevindirmek ve şaşırtmak isterseniz bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde resimli anlatımdaki adımları inceleyerek yapabilirsiniz. Adım adım kolay ev şeklinde pasta yapabilirsiniz. Bisküvileri ev şekline getirip, süs çalışmaları ile ev şeklinde pastayı ortaya çıkarabilirsiniz.

Adım adım pastayı kısa sürede yapıp sevdiklerinize sunabilirsiniz. Evinize gelenleri de şaşırtabilir ve onları da bu tür sürpriz pastalarla ağırlayabilirsiniz.

Evinize gelen misafirlere de bu tür değişik pasta türleri ile sevindirebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları yapıp satabileceğinizi ve para kazanabileceğinizi de eklemek isterim. Kolay gelsin.

source

biskuviden-ev-seklinde-pasta-yapmak

İlginizi Çekebilir

MISIR ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR

Saç modelleri, farklı yüz tiplerine göre değişik şekiller alabilmektedir. Örneğin kimi yüz tipi için topuz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *