Boğum Örgü Modeli Yapimi
Boğum Örgü Modeli Yapimi

BOĞUM ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Boğum örgü modeli ile birbirinden güzel yelekler kazaklar hatta bereler örebilirsiniz. Bu göz alıcı modelimizde ve katların eşsiz buluşmasına şahit olacaksınız. Şimdi modelimizin nasıl yapıldığı hakkında sizlere bilgi verelim. Temel örgü bilgilerine sahip tüm bayanların kolaylıkla yapabileceği boğum örgü modeli örgülerinize farkındalık katacaktır. Yeni başlayanlar içinde oldukça kolay bir örnekle karşınızdayız.

Şimdi boğum örgü modelimizin ilk sıramızı öreceğiz. Ardından düz örgüye geçeceğiz. İki kenarları ilmek ile dolandıktan sonra üçüncü sıraya geçtiğinizde önceden dokunmuş olduğunuz 2 ilmeği üstünden atlayacaksınız. Eksiltme yaptığınız olayın ardından 3 ilmek daha eksiltin. Hemen sonra bir ilmek atmanız gerekecektir. Atladığınız bir ilmekten hemen sonra bir ilmek daha dolayın daha sonra üç ilmek örün ve ördüğünüz bu ilmeği birinci ilmeğin hemen altından atlattın. Dolayasıyla bu işlemi şiş sıranız boyunca devam ettirin. Böylelikle örgü modelinize çıkarmış olacaksınız.

Kazaklarda özellikle hırkalarda eşsiz bir model olan boğum örgü siz hamarat bayanlar için vazgeçilmez. Bazı modeller vardır ki karışık ve zor olmamalarına rağmen eşsiz güzelliğe sahiptir. Sizleri yormadan kısa sürede tamamlayabileceğiniz ve son derece gösterişli bir model arayanlar doğru adreste. Örgü modelinizi bitirdikten sonra kendinizin bile inanamayacağın hazırları taş çıkaracak nitelikte kazak ve hırkalara da sahip olacaksınız. El emeğinin hiçbir şeye değişilmediğini sitemiz sizler için yepyeni örgü modelleri hazırlıyor.  Bende olan kimsede olmasın diyorsanız, bizleri takip etmekten bir an olsun vazgeçmeyin. Hepinize kolay gelsin.

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published.