Ana Sayfa / EL İŞLERİ / BONCUKLARLA HAVLU KENARI SÜSLEME ÖRNEKLERİ

BONCUKLARLA HAVLU KENARI SÜSLEME ÖRNEKLERİ

Boncuklarla havlu kenarı süsleme örnekleri oldukça dikkat çeken şık tasarımlardan oluşmaktadır. Yeni gelin çeyizlerinde sıkça yer verilen havlular, boncuklu süslemelerle hazırlandığında oldukça hoş bir görünüme sahip oluyor.

Havlu kenarları hem zevkli bir hobi işidir hem de şık tasarımlarıyla iyi bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Süslemeli havlular, yeni gelin evlerinin en önemli çeyizlik parçalarındandır. Yeni gelinler, bu havluları evin çeşitli alanlarında dekoratif amaçlı kullanmaktadırlar. Bir çok kişi ise süslü havluları hediyelik amaçlı değerlendirmektedir. Ev hediyesi, yeni gelin hediyesi gibi amaçlarla hazırlanan süslü havlular, kadınların büyük ilgisini çekiyor. Kullanımının yanı sıra, stresi azaltmak için oldukça faydalı olan el işi modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bu içeriğimde boncuklarla yapılan havlu kenarı süslemelerine yer verdim. Renk renk ve çeşitli desenlerle hazırlanan boncuklu havlu kenarları, ışıltılı görünümleriyle de dekoratif bir etki yaratıyor.

BONCUKLARLA HAVLU KENARI SÜSLEME ÖRNEKLERİ

PAPATYA MOTİFLİ TIĞ İŞİ HAVLU KENARI ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

goblen-nasil-yapilir-1

GOBLEN NASIL YAPILIR?

Goblen Nasıl Yapılır? Goblen yapımı, oldukça beğenilen ve ilgilileri için ön plana çıkan modeller arasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir