BONCUKLARLA HAVLU KENARI SÜSLEME ÖRNEKLERİ

Boncuklarla havlu kenarı süsleme örnekleri oldukça dikkat çeken şık tasarımlardan oluşmaktadır. Yeni gelin çeyizlerinde sıkça yer verilen havlular, boncuklu süslemelerle hazırlandığında oldukça hoş bir görünüme sahip oluyor.

Havlu kenarları hem zevkli bir hobi işidir hem de şık tasarımlarıyla iyi bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Süslemeli havlular, yeni gelin evlerinin en önemli çeyizlik parçalarındandır. Yeni gelinler, bu havluları evin çeşitli alanlarında dekoratif amaçlı kullanmaktadırlar. Bir çok kişi ise süslü havluları hediyelik amaçlı değerlendirmektedir. Ev hediyesi, yeni gelin hediyesi gibi amaçlarla hazırlanan süslü havlular, kadınların büyük ilgisini çekiyor. Kullanımının yanı sıra, stresi azaltmak için oldukça faydalı olan el işi modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bu içeriğimde boncuklarla yapılan havlu kenarı süslemelerine yer verdim. Renk renk ve çeşitli desenlerle hazırlanan boncuklu havlu kenarları, ışıltılı görünümleriyle de dekoratif bir etki yaratıyor.

BONCUKLARLA HAVLU KENARI SÜSLEME ÖRNEKLERİ


PAPATYA MOTİFLİ TIĞ İŞİ HAVLU KENARI ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir