BONCUKLARLA SANDALET SÜSLEMEK RESİMLİ ANLATIM

Boncuklarla sandalet süslemek resimli anlatım konum ile sizlerin de çok hoşuna gideceğini düşündüğüm bir çalışmanın detaylarını aktaracağım. Sade ve basit bir sandaletin dakikalar içinde şık hatta abiye bir sandalete dönüşeceği bu çalışma ile siz de evinizdeki malzemeleri kullanarak hoş ve değişik bir sandalete sahip olabilirsiniz.

Boncuk ile sandalet süslemek için ihtiyacınız olan malzemeler; düz, sade bir sandalet, ince kurdele ve süslemek istediğiniz desene göre boncuklar… Genelde herkesin evinde her zaman bulunabilen bu malzemeler ile kısa sürede çok şık ve zarif abiye sandaletler hazırlayabilirsiniz. Boncuk ile abiye sandalet yapımı için ilk olarak sandalet kayışlarının her yerini kurdele ile kaplayın.

Sandaleti kurdele ile kapladıktan sonra boncuk süslemelerini yapmaya başlayabilirsiniz. Bu süslemeleri yaparken kendi zevkiniz ve sandaleti kullanacağınız yeri mutlaka göz önüne alıp ona göre bir boncuklar kullanmalısınız. Ben örnek çalışmada olduğu gibi beyaz renkli inci tanesine benzer boncukları bu çalışma için tavsiye ediyorum.

Boncuk ile sandalet nasıl süslenir sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle ilgili resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyip siz de sade ve basit sandaletlerinizi abiye sandalete çevirip kullanabilirsiniz.

source

boncuklarla-sandalet-süslemek-resimli-anlatım


LASTİK TOKA İLE SAÇ ÖRGÜSÜ YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir