BONCUKLU BAYAN PATİK MODELLERİ 2018

Boncuklu bayan patik modelleri 2018 konum ile sizlere birbirinden özel boncuklu patik modelleri hakkında bilgi vereceğim. Boncuklu patik modelleri, sade modellere göre benim daha çok hoşuma gidiyor. En sade şekilde örülse bile üzerindeki boncuklar ile çok hoş görünen bu patik modelleri, geçen senelerde de bu sene de moda.

Boncuklu patik modellerinin geneline baktığımda renkli patikler kadar beyaz renge sahip patiklerin de yoğunlukta olduğunu gördüm. Kırmızı, turuncu, pembe, mavi ve yeşil boncuklar ile süslenen beyaz patikler benim favorilerim arasında yer alıyor. Beyaz boncuklu patik modellerinin yanı sıra renkli ipler ile hazırlanan bayan patik modelleri de fazlaca tercih ediliyor. Renkli boncuklu bayan patik modeli örneklerinde benim en beğendiğim modeller babet tarzında hazırlanan bayan patikleri. Ayakta çok şık duran bu babet patikler, boncuk işlemeleri ile süslenerek daha farklı bir görüntü ortaya çıkarıyor. Çeyizlik olarak da hoş bir seçenek olan boncuklu bayan patik modelleri, tamamen bayanların yaratıcılıkları ile şekillenen örgü çorap türleri bana göre.

Boncuklu bayan patik modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından bu senenin en beğenilen örneklerinden bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyorum. Siz de bu örneklere bakarak çok basit şekilde hazırladığınız sade patiklerinize desen verebilir ve daha özel tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

BONCUKLU BAYAN PATİK MODELLERİ 2018

KOLAY BAYAN PATİK YAPIMI RESİMLİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir