BONCUKLU ÇİÇEKLİ GERDANLIK YAPMAK

Boncuklu çiçekli gerdanlık yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde evinizde kendi malzemelerinizle kolayca yapabilirsiniz. Malzemeleriniz yoksa bile incik boncuk satan dükkanlardan her türlü konuda malzeme temin edebilirsiniz.

Anlatımlı takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve harika takılar yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay takı çalışmasını malzemeleri farklı kullanarak da yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan birçok takı çalışmasını daha önce de birçok kez paylaşmıştık.

Bu yazımda paylaştığım anlatımlı çalışmayı sizde öğrenerek yapabilirsiniz. Yapıp satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmalarını eğitimli bir şekilde yer alan anlatımlardan yararlanarak kısa sürede yapabilmeyi öğreneceksiniz.

Şimdi sizleri bu değişik ve farklı takı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yapımını öğrenip yapabileceğinize de inanıyorum. Kolay gelsin.

boncuklu-cicekli-gerdanlik-yapmak

source


TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir