Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / BONCUKLU ÇİÇEKLİ GERDANLIK YAPMAK

BONCUKLU ÇİÇEKLİ GERDANLIK YAPMAK

Boncuklu çiçekli gerdanlık yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde evinizde kendi malzemelerinizle kolayca yapabilirsiniz. Malzemeleriniz yoksa bile incik boncuk satan dükkanlardan her türlü konuda malzeme temin edebilirsiniz.

Anlatımlı takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve harika takılar yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay takı çalışmasını malzemeleri farklı kullanarak da yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan birçok takı çalışmasını daha önce de birçok kez paylaşmıştık.

Bu yazımda paylaştığım anlatımlı çalışmayı sizde öğrenerek yapabilirsiniz. Yapıp satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmalarını eğitimli bir şekilde yer alan anlatımlardan yararlanarak kısa sürede yapabilmeyi öğreneceksiniz.

Şimdi sizleri bu değişik ve farklı takı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yapımını öğrenip yapabileceğinize de inanıyorum. Kolay gelsin.

boncuklu-cicekli-gerdanlik-yapmak

source

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir