BONCUKLU ÖRME HALHAL YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Boncuklu örme halhal yapmak resimli anlatım konusu ile sizlere pratik ve sade bir takı tasarımından bahsedeceğim. Örme takı modellerine daha öncede sitede yer vermiştim. İlgili kategorilerden bunlara ulaşıp inceleyebilirsiniz. Bugünkü konum ile birlikte hazırlayıp tam bir örme takı kombini oluşturabilirsiniz.

Örme halhal yapımı son derece basit ve eğlenceli. Benim zevk alarak incelediğim ve uyguladığım çalışmalardan biri oldu. Ayağa takılan bu takının ben ayrıca boyun için kolyesini ve kol için bilekliğini de hazırlayarak tam bir takım elde ettim. Sizde isterseniz bu şekilde bir takım oluşturup tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Boncuklu örme halhal yapımı için biraz kalın, tığ ile örülebilen bir ip ve bu ipe uygun bir tığ kullanabilirsiniz. Bunun yanında ne çok büyük ne de çok küçük olmayan düğmeler de bu ürün için gerekli diğer malzemelerin arasında yer alıyor.

Örme halhalın yapımına başlamadan önce kullanmayı planladığınız boncukları dikiş iğnesi yardımı ile ipe geçirin. zincir atarak başlayın ve düğme boyutuna uygun şekilde bir halka oluşturun. Diğer kısımlarında da belirli aralıklar ile boncuk yerleştirip ayak bileğinize uygun boyutta zincir çekmeye devam edin. En son aşamada düğmeyi ekleyin ve örme halhalı kullanmaya başlayın.

Örme halhal nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim yazımın sonunda sizlerle ilgili resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek sizde bileklik, halhal ve örme kolye yapabilirsiniz.

source

boncuklu-örme-halka-yapmak-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

Anlatımlı Erkek Kazak Yapımı

ÖRGÜ MODELLERİ VE ERKEK KAZAK NASIL ÖRÜLÜR?

ÖRGÜ MODELLERİ VE ERKEK KAZAK NASIL ÖRÜLÜR? Kazaklar kış aylarının vazgeçilmezi olan kazaklar soğukluk içerisinde …

Leave a Reply

Your email address will not be published.