BONCUKLU ŞAL BİLEKLİK YAPMAK

Boncuklu şal bileklik yapmak isteyenler için araştırıp bulduğum bu enfes çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde takı yaparak para kazanan bayanlar mutlaka vardır. Bu tür takılar yapıp turistik yerlerde satarak geçimlerini sağlamaktadırlar.

Evde kolay boncuklu şal bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adımlar aşamalı bir şekilde aktarılmış. Boncuklu malzemeyi ve bileklik yapımındaki diğer malzemeleri hobi marketlerden veya incik boncuk satan yerlerden temin edebilirsiniz.

Küçük paralara temin edeceğiniz bu malzemeleri bir araya getirdikten sonra paylaştığım resimli anlatımdaki gibi sizde çalışmayı adım adım öğrenerek yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar ile elbiselerinize kombin yapacağınız zaman da farklı takılar sayesinde katılacağınız etkinliklerde en şık bayanlardan birisi de siz olacaksınız.

Evde kolay takı yapmak veya evde boncuklu bileklik yapmak için daha önce de paylaştığım çalışmalara hemen bu makalemizin altından ulaşabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde kolay bileklik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde bileklik yapımıyla ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi sitemizde artık bulabileceksiniz. Takıldığınız bir yer olduğunda hemen bu yazımızın altından yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz. Boncuklu bileklikler yapıp doğum günü olan arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz.

Evde bileklik yaparak para kazanabilir ve değişik takı aksesuarlarınızı da arttırmış olursunuz. Diğer takı çalışmalarına sitemizde ulaşabileceğiniz gibi önerileriniz veya istekleriniz varsa da, bize yorum yazmayı mutlaka unutmayın.

En güzel paylaşımlar ve kolay yapılan takı çalışmaları ile tekrar görüşmek üzere, sizleri anlatımlı boncuktan bileklik yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuklu sal bileklik yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.