Ana Sayfa / HEDİYELİK / BONCUKTAN KARPUZ DİLİMİ KOLYE YAPIMI


BONCUKTAN KARPUZ DİLİMİ KOLYE YAPIMI

Boncuktan karpuz dilimi kolye yapımı sayesinde sizde çok güzel ve şık bir takıya sahip olmuş olacaksınız. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde kıyafetlerinize son derece uyumlu güzel bir takıya sahip olmuş olacaksınız. Kolay yapılan bileklik ve kolye modellerini daha önce de paylaşmıştık.

Onları da inceleyebilir ve keyifle yapımını öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz. Boncuktan karpuz dilimi kolye yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaları sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Detaylı anlatımı sayesinde bu güzel karpuz dilimi kolye yapımını da öğrenerek satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yaparak evinize veya kendinize güzel paralar kazanabilirsiniz. Özellikle turistik yerlerde yaşıyorsanız mükemmel paralar kazanabileceğinizi söyleyebilirim. Kolay kolye yapımı ve takı yapımı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Anlatımlı takı çalışmalarından yararlanarak sizde kendinize yada sevdiğiniz kişilere hediye amaçlı bu güzel takı çalışmasını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel karpuz dilimi takı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuktan-karpuz-dilimi-kolye-yapimi

source

HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir