BONCUKTAN KARPUZ DİLİMİ KOLYE YAPIMI

Boncuktan karpuz dilimi kolye yapımı sayesinde sizde çok güzel ve şık bir takıya sahip olmuş olacaksınız. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde kıyafetlerinize son derece uyumlu güzel bir takıya sahip olmuş olacaksınız. Kolay yapılan bileklik ve kolye modellerini daha önce de paylaşmıştık.

Onları da inceleyebilir ve keyifle yapımını öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz. Boncuktan karpuz dilimi kolye yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaları sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Detaylı anlatımı sayesinde bu güzel karpuz dilimi kolye yapımını da öğrenerek satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yaparak evinize veya kendinize güzel paralar kazanabilirsiniz. Özellikle turistik yerlerde yaşıyorsanız mükemmel paralar kazanabileceğinizi söyleyebilirim. Kolay kolye yapımı ve takı yapımı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Anlatımlı takı çalışmalarından yararlanarak sizde kendinize yada sevdiğiniz kişilere hediye amaçlı bu güzel takı çalışmasını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel karpuz dilimi takı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuktan-karpuz-dilimi-kolye-yapimi

source


HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir