BOŞ CD GÖMLEK SÜSLEME

Boş CD gömlek süsleme örneğine bayılacaksınız. Bu tür çalışmalarla eski kıyafetlerinizi yenileyebilirsiniz. Yada beğendiğiniz bir gömleğinizi daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz bu güzel çalışmada ne yapmanız gerektiği detaylıca verilmiş.

Evde kullanmadığınız CD veya DVD malzemesini bir araya getirip, elinizi kesmeyecek şekilde parçalamanız yeterli olacaktır. Daha sonra onları silikon yapıştırıcı ile gömleğinizin süslemek istediğiniz bölümüne veya yakasına sıralamanız yeterli olacaktır.

Bu tür çalışmalarla gömleğinizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Gittiğiniz bir etkinlikte herkesten farklı bir kıyafete sahip olduğunuzu da gösterebilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel giyim kategorisindeki değerlendirme veya süsleme çalışmasına benzerlerini daha önce de paylaşmıştık.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kısa sürede yapabilir ve sizde kıyafetlerinizi bu şekilde daha değişik fikirlerle de süsleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli süsleme çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

bos-cd-gomlek-susleme

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.