BURNU AÇIK BEBEK PATİĞİ YAPIMI RESİMLİ

Burnu açık bebek patiği yapımı resimli anlatım konusu ile sizlere bebekler için çok hoş bir patik modelini anlatacağım. Yapımı son derece basit olan bu patik için sadece tığ işi örgü bilmek yeterli. Kısa sürede kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz bebek patiği modelinin yapım aşamalarına şimdi geçmek istiyorum.

Bebek patiği yapımı için bebeğinizin ayak boyutuna göre taban yapımı ile örgüye başlayın. Bebek patiği tabanı yapımı ile ilgili bir yazım sitede mevcut. Eğer detaylı olarak bebek patiği tabanı yapılışını öğrenmek istiyorsanız bu yazıma da göz atabilirsiniz. Bebeğinizin ayağına göre taban hazırladıktan sonra ön burun kısmını açıkta bırakacak şekilde 3-4 sıra şekilli olarak trabzan yapın. Patiğin her iki tarafından da bağlamak için uzun zincirler çıkarın. Bu zincirleri fiyonk şeklinde patiğin ön kısmında bağlayarak çocuğunuzun ayağına göre ayarlama yapabilirsiniz.

Burnu açık bebek patiği benim çok hoşuma giden bir örnek oldu. Bu patiğin biraz daha büyüğünü çocuğunuz için hazırlayabilirsiniz. Hatta daha büyük boyutlusunu kendiniz için hazırlayabilir, ayağınızı sıcak tutmasını sağlayabilirsiniz.

Burnu açık bebek patiği nasıl yapılır konusu ile ilgili yazımın burada sonuna geldim. Konu ile ilgili detaylı resimleri aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Bu resimlere göre daha kolay bir şekilde model çıkarıp hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Burnu-açık-bebek-patiği-yapımı-resimli-anlatım


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir