Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ÇAKIL TAŞLARINDAN NİHALE YAPIMI

ÇAKIL TAŞLARINDAN NİHALE YAPIMI

Çakıl taşlarından nihale yapımı için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan nihale çalışmaları sayesinde çok güzel eşyalara da sahip olabilirsiniz. Daha önce taştan tablo yapmak veya çakıl taşından süs yapmak gibi çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Benzer çakıl taşı çalışmaları hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çakıl taşı süs çalışmaları ile sizde kısa sürede nihale hazırlayabilir ve kahvaltı masanızda kullanabilirsiniz. Anlatımlı nihale çalışmaları sayesinde çok güzel satış amaçlı ürünlerde üretebilirsiniz.

Çakıl taşlarından nihale yapmak için paylaştığım çalışmanın benzerlerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel çalışmayı yapıp, hediye olarak da sevdiklerinize takdim edebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum.

Kolay bir şekilde yapabilir ve bardak altlığı veya tencere altlığı olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

cakil-taslarindan-nihale-yapimi

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir