ÇAKIL TAŞLARINDAN NİHALE YAPIMI

Çakıl taşlarından nihale yapımı için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan nihale çalışmaları sayesinde çok güzel eşyalara da sahip olabilirsiniz. Daha önce taştan tablo yapmak veya çakıl taşından süs yapmak gibi çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Benzer çakıl taşı çalışmaları hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çakıl taşı süs çalışmaları ile sizde kısa sürede nihale hazırlayabilir ve kahvaltı masanızda kullanabilirsiniz. Anlatımlı nihale çalışmaları sayesinde çok güzel satış amaçlı ürünlerde üretebilirsiniz.

Çakıl taşlarından nihale yapmak için paylaştığım çalışmanın benzerlerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel çalışmayı yapıp, hediye olarak da sevdiklerinize takdim edebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum.

Kolay bir şekilde yapabilir ve bardak altlığı veya tencere altlığı olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

cakil-taslarindan-nihale-yapimi


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir