Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ÇAKIL TAŞLARINI BOYAYARAK SÜSLÜ SAKSI YAPMAK

ÇAKIL TAŞLARINI BOYAYARAK SÜSLÜ SAKSI YAPMAK

Çakıl taşlarını boyayarak süslü saksı yapmak için paylaştığım bu güzel örneği sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Deniz taşlarını boyayarak onları uğur böceği veya bu şekilde kaktüs çiçekleri şekline dönüştürebilirsiniz.

Kolay yapılan süsleme çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde çakıl taşlarından süslü saksılar yapmayı öğrenebileceksiniz. Kısa sürede yapımını öğrenerek sizde harika süs saksıları ve keyifli saksı süsleri ile evinizi güzelleştirebileceksiniz.

Bu tür çalışmaları küçük boyutlarda yapabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz. Evde taş boyama sanatıyla uğraşıyorsanız bu güzel örneği de yapacağınız çalışmalar arasına eklemelisiniz. Kolay bir şekilde yapımını öğrendikten sonra çakıl taşlarından harika süs ve dekoratif saksı süsler yapabilirsiniz.

Evinizde balkonu süslemek veya cam kenarını süslemek için bu güzel çalışmaları mutlaka kullanmalısınız. Yapımında zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Kolay gelsin.

source

cakil-taslarini-boyayarak-suslu-saksi-yapimi

İlginizi Çekebilir

YILBAŞI İÇİN DEKORATİF SÜS YAPIMI

Yeni yıl tüm coşkusuyla geliyor. Sevdiklerinize vereceğiniz güzel bir hediyeyle harika duyguların başlangıcına ortak olabilir, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir