Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ÇAKIL TAŞLARINI BOYAYARAK SÜSLÜ SAKSI YAPMAK


ÇAKIL TAŞLARINI BOYAYARAK SÜSLÜ SAKSI YAPMAK

Çakıl taşlarını boyayarak süslü saksı yapmak için paylaştığım bu güzel örneği sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Deniz taşlarını boyayarak onları uğur böceği veya bu şekilde kaktüs çiçekleri şekline dönüştürebilirsiniz.

Kolay yapılan süsleme çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde çakıl taşlarından süslü saksılar yapmayı öğrenebileceksiniz. Kısa sürede yapımını öğrenerek sizde harika süs saksıları ve keyifli saksı süsleri ile evinizi güzelleştirebileceksiniz.

Bu tür çalışmaları küçük boyutlarda yapabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz. Evde taş boyama sanatıyla uğraşıyorsanız bu güzel örneği de yapacağınız çalışmalar arasına eklemelisiniz. Kolay bir şekilde yapımını öğrendikten sonra çakıl taşlarından harika süs ve dekoratif saksı süsler yapabilirsiniz.

Evinizde balkonu süslemek veya cam kenarını süslemek için bu güzel çalışmaları mutlaka kullanmalısınız. Yapımında zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Kolay gelsin.

source

cakil-taslarini-boyayarak-suslu-saksi-yapimi

DÜĞMEDEN PERDE YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

portakal lambasi yapimi

PORTAKAL LAMBASI YAPIMI

Portakalları kullanarak dekoratif bir portakal lambası yapabilirsiniz. Portakal lambası hem şık dekoratif bir lamba olacak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir