ÇAKIL TAŞLARINI BOYAYARAK SÜSLÜ SAKSI YAPMAK

Çakıl taşlarını boyayarak süslü saksı yapmak için paylaştığım bu güzel örneği sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Deniz taşlarını boyayarak onları uğur böceği veya bu şekilde kaktüs çiçekleri şekline dönüştürebilirsiniz.

Kolay yapılan süsleme çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde çakıl taşlarından süslü saksılar yapmayı öğrenebileceksiniz. Kısa sürede yapımını öğrenerek sizde harika süs saksıları ve keyifli saksı süsleri ile evinizi güzelleştirebileceksiniz.

Bu tür çalışmaları küçük boyutlarda yapabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz. Evde taş boyama sanatıyla uğraşıyorsanız bu güzel örneği de yapacağınız çalışmalar arasına eklemelisiniz. Kolay bir şekilde yapımını öğrendikten sonra çakıl taşlarından harika süs ve dekoratif saksı süsler yapabilirsiniz.

Evinizde balkonu süslemek veya cam kenarını süslemek için bu güzel çalışmaları mutlaka kullanmalısınız. Yapımında zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Kolay gelsin.

source

cakil-taslarini-boyayarak-suslu-saksi-yapimi


DÜĞMEDEN PERDE YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir