ÇAM AĞACI PEÇETE KATLAMASI YAPMAK

Çam ağacı peçete katlaması yapmak özel günler için hoş fikir gibi geldi bana ve sizlerle de paylaşmak istedim. Sitede daha çok el işi ve örgü üzerine konularda yazılarım mevcut ancak arada bu şekilde ilgi çekici bilgileri de paylaşmayı düşünüyorum. Sözü fazla uzatmadan çam ağacı şekilli peçete katlamasına geçmek istiyorum.

Çam ağacı peçete katlaması için uygun renkte ve büyük bir servis peçetesi kullanmalısınız. Bu peçeteyi ilk olarak 4’e katlayın. En üstteki kattan başlayarak basamaklı şekilde peçeteyi katlayın. Katlama sonunda iki yandan ağaç şekli vererek peçeteye çam ağacı görüntüsü verin. sonrasında diğer süslemeleri de yaparak servis peçetesinin şekillendirilmesini tamamlayabilirsiniz.

Şekilli peçete katlama yapımı yapım aşamasında çok eğlenceli olan görsellik açısından da çok hoş duran bir çalışma. Ben özel bir yemek vereceğim zaman genelde bu tür araştırmalar yapıp masa düzenleme, peçete katlama ya da farklı dekorasyon fikirlerini bulup uygularım. Beni gibi araştırma yapanların çok olduğunu düşünerek bu güzel çalışmayı hazırladım.

Çam ağacı şekilli peçete katlaması için aşağıdaki resimleri inceleyip aşamaları takip ederek siz de uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

çam-ağacı-peçete-katlama

source


ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir