ÇAM AĞACI PEÇETE KATLAMASI YAPMAK

Çam ağacı peçete katlaması yapmak özel günler için hoş fikir gibi geldi bana ve sizlerle de paylaşmak istedim. Sitede daha çok el işi ve örgü üzerine konularda yazılarım mevcut ancak arada bu şekilde ilgi çekici bilgileri de paylaşmayı düşünüyorum. Sözü fazla uzatmadan çam ağacı şekilli peçete katlamasına geçmek istiyorum.

Çam ağacı peçete katlaması için uygun renkte ve büyük bir servis peçetesi kullanmalısınız. Bu peçeteyi ilk olarak 4’e katlayın. En üstteki kattan başlayarak basamaklı şekilde peçeteyi katlayın. Katlama sonunda iki yandan ağaç şekli vererek peçeteye çam ağacı görüntüsü verin. sonrasında diğer süslemeleri de yaparak servis peçetesinin şekillendirilmesini tamamlayabilirsiniz.

Şekilli peçete katlama yapımı yapım aşamasında çok eğlenceli olan görsellik açısından da çok hoş duran bir çalışma. Ben özel bir yemek vereceğim zaman genelde bu tür araştırmalar yapıp masa düzenleme, peçete katlama ya da farklı dekorasyon fikirlerini bulup uygularım. Beni gibi araştırma yapanların çok olduğunu düşünerek bu güzel çalışmayı hazırladım.

Çam ağacı şekilli peçete katlaması için aşağıdaki resimleri inceleyip aşamaları takip ederek siz de uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

çam-ağacı-peçete-katlama

source

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.