Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / CAM KAVANOZDAN DUVAR MUMLUĞU YAPMAK


CAM KAVANOZDAN DUVAR MUMLUĞU YAPMAK

Cam kavanozdan duvar mumluğu yapmak hem çok keyifli hem de oldukça basit bir işlemdir. Kendin yap fikirleri ile oldukça şık dekoratif eşyalar üretebiliyorsunuz. Bu fikirlerden biri olarak cam kavanozdan yapılan duvar mumluğunu sizler için paylaşmak istedim.

Cam Kavanozdan Dekoratif Duvar Mumluğu Yapımı

Cam kavanoz kullanarak çok şık ve dekoratif bir duvar mumluğu yapabilirsiniz. Duvar mumluğunu isterseniz evin içinde, isterseniz de dış mekanda kullanabilirsiniz. Duvarda çok hoş ve şık bir görünüm sağlayan bu mumluğu siz de kendi ellerinizle hazırlayabilirsiniz. Cam kavanoz içinde tealight mum kullanabilirsiniz. Dekoratif ve bir o kadar şık görünüm sergileyen duvar mumluğunu ister kullanım için, isterseniz de hediye verme amacı ile hazırlayabilirsiniz. Dekoratif duvar mumluğunu hazırlamak için ihtiyacınız olan malzemeleri aşağıda yer verdiğim görselden inceleyebilirsiniz. Çok az miktarda ve düşük maliyetli malzemeler ile oldukça pratik bir şekilde mumluğu hazırlayabilirsiniz. Kavanozu renksiz kullanabileceğiniz gibi, istediğiniz renkte boyayarak da kullanabilirsiniz.

Source

cam-kavanozdan-duvar-mumlugu-yapmak

TAHTA SEBZE KASASINDAN KOMODİN YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir